cca 1970 Pataki Ferenc (1921-2017) fejszámoló művész előadást tart gyerekeknek, fotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett (Foto Riport, Csordás Pál felvétele), 13,5x8,5 cm
1882 Szlávik Mátyás (1860-1937) dobsinai szül. későbbi filozófus, evangélikus teológiai tanár portréja, hátoldalán autográf dedikációjával Bogdán Emil későbbi eperjesi jogakadémiai tanár részére, keményhátú fotó Paul Gerber (Bernburg-Halle) műterméből, 10,5x6,5 cm
1865 Hunfalvy Pál, szül. Paul Hunsdorfer (1810-1891) jogász, etnológus, nyelvész, az MTA tagja, az 1848-1849-es forradalom és szabadságharc idején parlamenti képviselő; vizitkártya Schrecker Ignác (1834-1888) pesti műterméből, sarkai vágottak, 9,5x6 cm
1865 Jókai Mór, eredeti nevén Jókay Móric (1825-1904) regényíró, országgyűlési képviselő, főrendiházi tag, az MTA igazgató-tanácsának tagja, a márciusi ifjak egyike; vizitkártya Schrecker Ignác (1834-1888) pesti műterméből, sarkai vágottak, 9,5x6 cm
1865 Gyulai Pál (1826-1909) irodalomtörténész, költő, író, a főrendiház tagja és jegyzője, a Kisfaludy Társaság elnöke (1879-1899); vizitkártya Schrecker Ignác (1834-1888) pesti műterméből, alsó sarkai vágottak, 9,5x6 cm
1865 Szepesi (Szepessy) Imre (1811-1875) piarista szerzetes, klasszika-filológus, egyetemi tanár; vizitkártya Schrecker Ignác (1834-1888) pesti műterméből, sarkai vágottak, 9,5x6 cm
1865 Somogyi Károly (1811-1888) esztergomi kanonok, könyvtáralapító, az MTA tagja; vizitkártya Schrecker Ignác (1834-1888) pesti műterméből, alsó sarkai vágottak, 9,5x6 cm
cca 1890 Czullik Betti, Czullik Ágost, a Liechtenstein hercegi kertek igazgatója lányának portréja, vizitkártya Hermann Mathaus svéd királyi udvari fényképész bécsi műterméből, 10,5x6,5 cm
cca 1875 Saxlehner Andor (1857-1940) belga királyi főkonzul, nagyiparos fotója, keményhátú fotó, Gotha, Wilhelm Zink műterméből, a felületén kis sérülésekkel, a hátoldalon bejegyzéssel, 10x6 cm