Foto

Zahl der Lose: 559

Kútvölgyi Mihály (1944-2023): Álom. Kútvölgyi Mihály fotóművészeti alkotása. Nagyméretű fotó, a hátoldalon jelzett, szélén kisebb sérülésekkel, törésnyomokkal, 40x30 cm
13871.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kútvölgyi Mihály (1944-2023): Tűzoltók munka közben (cím nélkül). Kútvölgyi Mihály fotóművészeti alkotása. Nagyméretű fotó, jelzés nélkül, 39x30 cm
13872.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kútvölgyi Mihály (1944-2023): Tűzoltók gázálarcban, munka közben (cím nélkül). Kútvölgyi Mihály fotóművészeti alkotása. Nagyméretű fotó, jelzés nélkül, 39,5x30 cm
13873.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kútvölgyi Mihály (1944-2023): Tűzoltó hagyományőrzés (cím nélkül). Kútvölgyi Mihály fotóművészeti alkotása. Nagyméretű fotó, jelzés nélkül, alja kissé megtűrődött, 30x39 cm
13874.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kútvölgyi Mihály (1944-2023): Tűzvédelem - Ugrás az ablakból. Kútvölgyi Mihály fotóművészeti alkotása. Nagyméretű fotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, kisebb törésnyomokkal, 40x30 cm
13875.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kútvölgyi Mihály (1944-2023): Tűzoltó hagyományőrzés (cím nélkül). Kútvölgyi Mihály fotóművészeti alkotása. Nagyméretű fotó, jelzés nélkül, széle kissé hullámos, 40x30 cm
13876.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kútvölgyi Mihály (1944-2023): Tűzvédelem - Elődeink tűzoltó eszközei. Kútvölgyi Mihály fotóművészeti alkotása. Nagyméretű fotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 39x30 cm
13877.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kútvölgyi Mihály (1944-2023): Író portrék: Esterházy Péter, Csurka István, Püski Sándor, Sütő András, Sütő András, 5 db fotóművsézeti alkotás, hátoldalán nevesítve jelzettek. 15x10 cm
13878.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kerekes János (1889?-1965?): Szent Márk templom és tér a galambokkal, 1934 június. Vintage fotó, hátoldali a fotóról levált kartonján korabeli felirattal. 18x24 cm
13880.

Rufpreis:
2 800 HUF

Engi László: Bolgár lányok, nagyméretű fotó hátoldalon feliratozva, 39,5×30,5 cm
13881.

Rufpreis:
2 000 HUF

Balás István (1945- ): Téglák. művészi fotóprint, jelzett, 23×30 cm
13882.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Engi László: Házmúzeum, nagyméretű fotó hátoldalon feliratozva, 39,5×27,5 cm
13883.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF