https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Foto

Zahl der Lose: 559

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Engi László: A tó tündére (aktfotó cím nélkül), nagyméretű amatőr művészfotó, jelzés nélkül, 40x28,5 cm
1
13884.

Engi László: A tó tündére (aktfotó cím nélkül), nagyméretű amatőr művészfotó, jelzés nélkül, 40x28,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Engi László: Amatőr műteremben. Művészfotó nagyítás kartonon. 30x40 cm
1
13885.

Engi László: Amatőr műteremben. Művészfotó nagyítás kartonon. 30x40 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Engi László: Rila kupolái, nagyméretű fotó hátoldalon feliratozva, 39,5×29,5 cm
1
13886.

Engi László: Rila kupolái, nagyméretű fotó hátoldalon feliratozva, 39,5×29,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Engi László: Szárad a dohány, nagyméretű fotó hátoldalon feliratozva, 39,5×27,5 cm
1
13887.

Engi László: Szárad a dohány, nagyméretű fotó hátoldalon feliratozva, 39,5×27,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Robert Duncalf: Indiai fiú. Fotópapír, paszpartuban, jelzés nélkül, 17x34,5cm
1
13888.

Robert Duncalf: Indiai fiú. Fotópapír, paszpartuban, jelzés nélkül, 17x34,5cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Robert Duncalf: Krokodil. Fotópapír, paszpartuban, jelzés nélkül, 26x38cm
1
13889.

Robert Duncalf: Krokodil. Fotópapír, paszpartuban, jelzés nélkül, 26x38cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Sigi Kercher (?-): Csendélet. Fotóprint, papír, jelzett a nyomaton, Verkerke Gallery kiadása, 1992, 37x52 cm
1
13890.

Sigi Kercher (?-): Csendélet. Fotóprint, papír, jelzett a nyomaton, Verkerke Gallery kiadása, 1992, 37x52 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Fodor Györgyi Szeréna (1956-): Képek kalappal (Images avec la chapeau), 1995. Fotó, jelzett. Üvegezett fa keretben. 19x26 cm
1
13891.

Fodor Györgyi Szeréna (1956-): Képek kalappal (Images avec la chapeau), 1995. Fotó, jelzett. Üvegezett fa keretben. 19x26 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
David Hall (?-): Winch Gear. Polaroid transfer, papír, számozott: 1/1. Kiállítva. Ágens Fotóművészeti Galéria, 2006, Bp. Üvegezett fa keretben. 27,5x19 cm
1
13892.

David Hall (?-): Winch Gear. Polaroid transfer, papír, számozott: 1/1. Kiállítva. Ágens Fotóművészeti Galéria, 2006, Bp. Üvegezett fa keretben. 27,5x19 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Wonke Rezső 80 db pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotása 18x13 cm-től. Városi életképek, szoció fotók, orvosok, tájképek.
1
13893.

Wonke Rezső 80 db pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotása 18x13 cm-től. Városi életképek, szoció fotók, orvosok, tájképek.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pásztor Zoltán (-): Jégzajlás a Dunán és Uszadék fa a Dunaparton. 2 db fotó. Jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott. 38x29 és 30x40 cm
1
13894.

Pásztor Zoltán (-): Jégzajlás a Dunán és Uszadék fa a Dunaparton. 2 db fotó. Jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott. 38x29 és 30x40 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Láng Tibor veszprémi fotóművész: Impresszió. 5/1 példány. Sérült üvegezett keretben, jelzett, 17x23 cm
1
13895.

Láng Tibor veszprémi fotóművész: Impresszió. 5/1 példány. Sérült üvegezett keretben, jelzett, 17x23 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse