https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Foto Zahl der Lose: 559
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2797457
13884
465
0
6000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Engi László: A tó tündére (aktfotó cím nélkül), nagyméretű amatőr művészfotó, jelzés nélkül, 40x28,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2964366
13885
465
0
8000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Engi László: Amatőr műteremben. Művészfotó nagyítás kartonon. 30x40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2849669
13886
465
0
2000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Engi László: Rila kupolái, nagyméretű fotó hátoldalon feliratozva, 39,5×29,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2849685
13887
465
0
2000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Engi László: Szárad a dohány, nagyméretű fotó hátoldalon feliratozva, 39,5×27,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2724588
13888
465
0
800
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Robert Duncalf: Indiai fiú. Fotópapír, paszpartuban, jelzés nélkül, 17x34,5cm 2724589
13889
465
0
800
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Robert Duncalf: Krokodil. Fotópapír, paszpartuban, jelzés nélkül, 26x38cm 2724578
13890
465
0
800
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Sigi Kercher (?-): Csendélet. Fotóprint, papír, jelzett a nyomaton, Verkerke Gallery kiadása, 1992, 37x52 cm 2494531
13891
465
0
2000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Fodor Györgyi Szeréna (1956-): Képek kalappal (Images avec la chapeau), 1995. Fotó, jelzett. Üvegezett fa keretben. 19x26 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2328018
13892
465
0
8000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
David Hall (?-): Winch Gear. Polaroid transfer, papír, számozott: 1/1. Kiállítva. Ágens Fotóművészeti Galéria, 2006, Bp. Üvegezett fa keretben. 27,5x19 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2820982
13893
465
0
10000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Wonke Rezső 80 db pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotása 18x13 cm-től. Városi életképek, szoció fotók, orvosok, tájképek.
Das Lot is nicht erreichbar
3119632
13894
465
0
3800
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Pásztor Zoltán (-): Jégzajlás a Dunán és Uszadék fa a Dunaparton. 2 db fotó. Jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott. 38x29 és 30x40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3119891
13895
465
0
3000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Láng Tibor veszprémi fotóművész: Impresszió. 5/1 példány. Sérült üvegezett keretben, jelzett, 17x23 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse