https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Foto

Zahl der Lose: 559

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
cca 1980-1990 MTI sajtófotók, össz. 10 db, vegyes témában, közte politikusok (Gorbacsov és Mitterrand), stb. 27x19 cm és 25x21 cm körüli méretben, a Szegedi Kenderfonógyár részére címzett borítékban.
1
14341.

cca 1980-1990 MTI sajtófotók, össz. 10 db, vegyes témában, közte politikusok (Gorbacsov és Mitterrand), stb. 27x19 cm és 25x21 cm körüli méretben, a Szegedi Kenderfonógyár részére címzett borítékban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1985 MTI sajtófotók, össz. 10 db, vegyes témában, közte II. János Pál pápa, divatbemutató, méhészet, stb. 27x18 cm és 25x21 cm körüli méretben.
1
14342.

cca 1985 MTI sajtófotók, össz. 10 db, vegyes témában, közte II. János Pál pápa, divatbemutató, méhészet, stb. 27x18 cm és 25x21 cm körüli méretben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vegyes régi és modern esküvői fotó tétel, össz. 18 db, változó állapotban, 6x6 cm és 24x18 cm között
1
14343.

Vegyes régi és modern esküvői fotó tétel, össz. 18 db, változó állapotban, 6x6 cm és 24x18 cm között

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kb. 410 db vegyes modern fotó (családi, utazási képek, stb.), dobozban
1
14344.

Kb. 410 db vegyes modern fotó (családi, utazási képek, stb.), dobozban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1900-1920 Népviselet-folklór témában 7 db üvegdia, "Uránia Szemléltető Taneszközök Gyára" kartondobozban, 8,5x8,5 cm
1
14345.

cca 1900-1920 Népviselet-folklór témában 7 db üvegdia, "Uránia Szemléltető Taneszközök Gyára" kartondobozban, 8,5x8,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1970-1980 A Szegedi Kenderfonógyárral kapcsolatos fotók: munkások, rendezvények, ünnepségek, stb. Össz. 100 db fotó, 14x9 cm körüli méretben.
1
14346.

cca 1970-1980 A Szegedi Kenderfonógyárral kapcsolatos fotók: munkások, rendezvények, ünnepségek, stb. Össz. 100 db fotó, 14x9 cm körüli méretben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1967 szept., Keresztury Dezső író, korábbi vallás- és közoktatásügyi miniszter; Hubay Miklós író, később a Magyar Írószövetség elnöke és Arthur Burkhard a budapesti Fészek-klubban, hátoldalán pecséttel jelzett és feliratozott fotó, Kemény László fotóriporter felvétele, 18x23 cm
1
14347.

1967 szept., Keresztury Dezső író, korábbi vallás- és közoktatásügyi miniszter; Hubay Miklós író, később a Magyar Írószövetség elnöke és Arthur Burkhard a budapesti Fészek-klubban, hátoldalán pecséttel jelzett és feliratozott fotó, Kemény László fotóriporter felvétele, 18x23 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1982 Omega, Omega... vitrinfotó, 18x24 cm
1
14348.

1982 Omega, Omega... vitrinfotó, 18x24 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1970 Szemenyei Tivadar, Bardócz Endre, Szilvásy Z. Kálmán 4 db felvétele, pecséttel jelzett, 18×24 cm
1
14349.

cca 1970 Szemenyei Tivadar, Bardócz Endre, Szilvásy Z. Kálmán 4 db felvétele, pecséttel jelzett, 18×24 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1930-1950 8 db amatőr művészfotó 24x16 cm-ig
1
14350.

cca 1930-1950 8 db amatőr művészfotó 24x16 cm-ig

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Modellrepülőzés témájú fotók a korai időszakból (cca 1930-1940), vegyes méretben (közte nagyméretűek) és állapotban, összesen kb. 30 db
1
14351.

Modellrepülőzés témájú fotók a korai időszakból (cca 1930-1940), vegyes méretben (közte nagyméretűek) és állapotban, összesen kb. 30 db

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ipari képek, olajfinomító 3 db nagyméretű fénykép 30x40 cm
1
14352.

Ipari képek, olajfinomító 3 db nagyméretű fénykép 30x40 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse