https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Foto Zahl der Lose: 559
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3095285
14341
465
0
1800
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1980-1990 MTI sajtófotók, össz. 10 db, vegyes témában, közte politikusok (Gorbacsov és Mitterrand), stb. 27x19 cm és 25x21 cm körüli méretben, a Szegedi Kenderfonógyár részére címzett borítékban.
Das Lot is nicht erreichbar
3079910
14342
465
0
2000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1985 MTI sajtófotók, össz. 10 db, vegyes témában, közte II. János Pál pápa, divatbemutató, méhészet, stb. 27x18 cm és 25x21 cm körüli méretben.
Das Lot is nicht erreichbar
3095878
14343
465
0
1200
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes régi és modern esküvői fotó tétel, össz. 18 db, változó állapotban, 6x6 cm és 24x18 cm között
Das Lot is nicht erreichbar
3114844
14344
465
0
2800
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Kb. 410 db vegyes modern fotó (családi, utazási képek, stb.), dobozban
Das Lot is nicht erreichbar
3093962
14345
465
0
1800
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900-1920 Népviselet-folklór témában 7 db üvegdia, "Uránia Szemléltető Taneszközök Gyára" kartondobozban, 8,5x8,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3097604
14346
465
0
2000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1970-1980 A Szegedi Kenderfonógyárral kapcsolatos fotók: munkások, rendezvények, ünnepségek, stb. Össz. 100 db fotó, 14x9 cm körüli méretben.
Das Lot is nicht erreichbar
2678716
14347
465
0
900
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
1967 szept., Keresztury Dezső író, korábbi vallás- és közoktatásügyi miniszter; Hubay Miklós író, később a Magyar Írószövetség elnöke és Arthur Burkhard a budapesti Fészek-klubban, hátoldalán pecséttel jelzett és feliratozott fotó, Kemény László fotóriporter felvétele, 18x23 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3076004
14348
465
0
1200
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
1982 Omega, Omega... vitrinfotó, 18x24 cm 2786487
14349
465
0
800
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1970 Szemenyei Tivadar, Bardócz Endre, Szilvásy Z. Kálmán 4 db felvétele, pecséttel jelzett, 18×24 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2964377
14350
465
0
2400
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1930-1950 8 db amatőr művészfotó 24x16 cm-ig
Das Lot is nicht erreichbar
2755648
14351
465
0
30000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Modellrepülőzés témájú fotók a korai időszakból (cca 1930-1940), vegyes méretben (közte nagyméretűek) és állapotban, összesen kb. 30 db
Das Lot is nicht erreichbar
1731185
14352
465
0
1000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Ipari képek, olajfinomító 3 db nagyméretű fénykép 30x40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse