Foto

Zahl der Lose: 559

Erőember és frakkot viselő gyerek (törpenövésű?), nagyméretű fotó, jelzés nélkül, apró lyukakkal, 25,5x20 cm
14377.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1890-1900 Karácsony egy nagypolgári családnál, feldíszített fával és rengeteg ajándékkal, keményhátú fotó Kozmata Ferenc budapesti műterméből, sérült, sarokhiánnyal, 20,5x27,5 cm
14378.

Rufpreis:
1 600 HUF
28

14379.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1910 Pannonhalma, 4 db fotó Refektórium, festmények 18x14 cm kartonon
14380.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

1926 A Szakok Országos Szövetsége fennállásnak 20. évfodulója megünneplésére kongresszus résztvevői fotó 24x18 cm
14381.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1915-1920 - 1932-1939 Vegyes mezőgazdasági munkákat, aratást, cséplést ábrázoló fotó, 11 db fotó, közte 2 nagyméretű fotó kartonon (cca 1915-20) és az egyik paszpartuzva, 6 db fotó Hernádnémetiben készült (1938-1939, a hátoldalon feliratozottak, 6x8 cm és 23x18 cm közötti méretben
14382.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1910 hajóút a görög tengeren. 3 db üveg diapozitív: sakkozók a fedélzeten, kapitány és más főtiszt, Taormina. Egyik negatívhoz a papírkép is. 18x12 cm
14383.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1890-1920 Régi szecessziós családi fotóalbum, kb. 20 fotóval, nagyrészt keményhátú fotók, de közte későbbiek is, főleg soproni fotósok munkái, de közte más magyar és külföldi fotósok munkái is, pl. lövészbojtos katona portréja (St. Ossko, Sarajevó, férfiportré kitüntetésekkel (Luzern, Attenhofer & Egli) Szecessziós rézveretes bársony-kötésben, kopott borítóval, laza, sérült kötéssel, sérült, foltos táblákkal.
14384.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

cca 1910-1930 Régi, szecessziós képeslap-album, benne vegyes családi fotókkal, kb. 35-40 db beragasztott fotóval, változó méretben és állapotban + bérmálási és elsőáldozási emléklapok. Viseltes állapotú albumban, helyenként sérült, kijáró lapokkal, 34,5x18 cm.
14385.

Rufpreis:
1 200 HUF

1940 Pécs, "Szeretett igazgatónknak a M. Kir. Áll. Fémipari Szakiskola 1939-40-ben végzett növendékei", tablófotó (rajta Schindler Aurél igazgató), kartonra kasírozva, üvegezett fakeretben, 16,5x22 cm, keret: 27x31,5 cm
14386.

Rufpreis:
2 000 HUF

Egy doboznyi vegyes fotó, a XIX. sz. végétől napjainkig
14387.

Rufpreis:
3 000 HUF

1938 Kolozsvár (Cluj), a Református Leányfőgimnázium végzett növendékei 1937-1938, tablófotó, Foto Sárdi Cluj, sérülésekkel, foltokkal, 29x23 cm
14388.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF