Foto

Zahl der Lose: 559

1935-1937 Családi fotóalbum, benne utazási képek (közte Erdély, Békás-szoros, Oltár-kő; Fertőrákosi kőfejtő, stb.); katonatisztet ábrázoló fotók, hölgy katonai egyenruhában; egyéb vegyes családi képek. Összesen kb. 150 db fotóval, albumlapokra beragasztva. Korabeli zsinórfűzéses, egészvászon-borítású albumban, kopott borítóval, egy lapon kivágásból eredő hiánnyal.
14389.

Rufpreis:
8 000 HUF

1931 Hutter és Lever rt. Magyar-Holland margaringyárak rt. a rákospalotai olajgyárben töltött délután emlékére. nagy méretű fotó, kartonon 33x25 cm
14390.

Rufpreis:
10 000 HUF

14391.

Rufpreis:
8 000 HUF

14392.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

1935 Az Első Duna-Gőzhajózási Társaság (DDSG) Nyugdíjasainak Egyesülete nyolcadik közgyűlése, 1935. május 14. Nagyméretű, kartonra kasírozott fotó, a karton széle sérült, foltos, 22,5x16,5 cm (karton: 35x30 cm)
14393.

Rufpreis:
1 800 HUF

A budapesti VI. ker. áll Kemény Zsigmond gimnázium tablóképe, üvegezett keretben karton mérete 32x27 cm
14394.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1870-1880 Mulatozó fiatalok csoportképe, nagyméretű fotó kartonon, felirat vagy jelzés nélkül, 20x16 cm. (A helyszín és a képen szereplők közötti hasonlóság alapján feltételezhető, hogy a kép az Eperjesi Evangélikus Kollégium diákjait ábrázolja, ld.: 33. lezárult nagyaukció 11651. sz. tétele.)
14395.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

cca 1909 Budapesti Szivattyú- és Gépgyár Rt. (Bp. VI., Váczi út 69.) által gyártott gép fotója, nagyméretű fotó, sérült kartonon, 18x13 cm
14396.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

cca 1920-1930 Budapesti Szivattyú- és Gépgyár Rt., gyárbelső részlet, nagyméretű fotó kartonon, 21,5x17 cm
14397.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

cca 1920-1930 Budapesti Szivattyú- és Gépgyár Rt., gyárbelső részlet, nagyméretű fotó kartonon, 22x17 cm
14398.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

cca 1900-1920 Vegyes fotó tétel, 9 db, fotó, fotó kartonon, keményhátú fotók, közte 20-as évekbeli divatfotóval, valamint 2 db amerikai műtermekben készült fotóval (Chicago, Rembrandt, New Brunswick: Star Photo Studio), változó állapotban, 24x17 cm és 16x11 cm közötti méretben
14399.

Rufpreis:
2 400 HUF

14400.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF