14389.
Beendet 465. Fernauktion
Foto
8 000 HUF
21,68 EUR, 25,00 USD
1935-1937 Családi fotóalbum, benne utazási képek (közte Erdély, Békás-szoros, Oltár-kő; Fertőrákosi kőfejtő, stb.); katonatisztet ábrázoló fotók, hölgy katonai egyenruhában; egyéb vegyes családi képek. Összesen kb. 150 db fotóval, albumlapokra beragasztva. Korabeli zsinórfűzéses, egészvászon-borítású albumban, kopott borítóval, egy lapon kivágásból eredő hiánnyal.