Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 93

20188.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Huxley, Thomas Henry: Előadások az elemi élettan köréből. Az eredetinek harmadik kiadása után fordította Magyar Sándor. Átvizsgálta Balogh Kálmán. Czímképpel és nyolczvanhat fametszetű ábrával. Budapest, 1873. Természettudományi Társulat (Pesti Könyvnyomda Rt.) XXIII + [1] + 293 + [3] p. Első magyar kiadás. Oldalszámozáson belül számos élettani ábrával. A címoldalon régi tulajdonosi bejegyzés, az oldalakon ismeretlen kéztől származó jegyzetek, aláhúzások, a hátsó előzéken jegyzetek, könyvkötői szárazbélyegzés. Poss.: Papp Károly. [dr. Papp Károly (1873-1963) geológus, egyetemi tanár, tanszékvezető, dékán, Lóczy Lajos geológussal az Erdélyi-medence földgázkincsének felfedezője.] (A Kir. Magyar Természettudományi Társulat könyvkiadó vállalata IV.) Győry 9. o. Aranyozott gerincű, vaknyomásos, enyhén kopott kiadói vászonkötésben (Bóka L., Budapest), az első kötéstáblán katalóguscímkével. Jó példány.
20189.

Rufpreis:
2 400 HUF

Fodor Ferenc: Általános gazdasági földrajz. A gazdasági élet földrajzi tényezői. Bp.,én., Athenaeum, 230+2 p. Átkötött félvászon-kötés.
20190.

Rufpreis:
2 000 HUF

20191.

Rufpreis:
3 000 HUF

Simonffy Jenő: A rádió fizikai alapjai. A szerző, Simonffy Jenő (1885-1954) által DEDIKÁLT példány! Szombathely, 1935, Martineum. Kiadói papírkötés.
20192.

Rufpreis:
3 000 HUF

Magyar-Latin és latin-magyar nagygomba névjegyzék. Bp., 2004. Magyar Mikológiai Társaság. Kiadói papírkötésben.
20193.

Rufpreis:
2 800 HUF

Formulae Normales. Szabványos vényminták. Bp.,(1940.), Magyarországi Gyógyszerész Egyesület, XXIV+153 p. Kiadói kopott egészvászon-kötés.
20194.

Rufpreis:
2 000 HUF
10

Magyar Imre: Diabetes Mellitus. Szerk.: - -. Bp., 1963, Medicina. Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban.
20195.

Rufpreis:
1 800 HUF

Jean McClung: Effects of High Altitude on Human Birth. Cambridge, 1969, Harvard University Press. Angol nyelven. Egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.
20196.

Rufpreis:
1 800 HUF

A tér úttörője. Bolyai János emlékév. Marosvásárhely, 2002. Marosvásárhely, 2003, Mentor. Kiadói kartonált papírkötés.
20197.

Rufpreis:
1 800 HUF

Bruck Jakab: Semmelweis Ignácz Fülöp. Tanulmány. Bp., 1885, Magyar Orvosi Könyvkiadó-Társulat,(Franklin-ny.), 16 p. Papírkötés, kissé szakadt borítóval, a hátsó borító hiányzik.
20198.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dr. Vadász M. Elemér: A tengeri üledékképződés főbb törvényei egykor és most. Különlenyomat "A Tenger" III. évfolyam IV. füzetéből. DEDIKÁLT! Papírkötés, kissé kopottas állapotban.
20199.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF