Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 93

20224.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gyógyszerész Továbbképzés 10. szám: Horváth Dénes - Nikolics Károly: Mérés, oldás, szűrés. Bp., 1955., "Művelt Nép". Kiadói papírkötés.
20225.

Rufpreis:
1 600 HUF

20226.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

20227.

Rufpreis:
800 HUF

20228.

Rufpreis:
1 400 HUF

20229.

Rufpreis:
1 800 HUF

Magyarország gyógyfürdői. Összeáll.: Aujeszky, Pap Ferenc, Frank Miklós. Balneológiai Könyvtár 1. Bp., 1949, Országos Fürdőügyi Igazgatóság. Kiadói papírkötés.
20230.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gózony Lajos - Lénárd Vilmos: A gyakorlati bakteriologia zsebkönyve. Serologiai függelékkel. Preisz Hugó előszavával. Bp., 1919, Mai Henrik és Fiai. 3. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, ceruzás aláhúzásokkal és bejelölésekkel.
20231.

Rufpreis:
2 400 HUF

Semmelweis [Ignác Fülöp], Ignaz Philipp Die Aetiologie, der Begriff und die Prophylaxis des Kindbettfiebers. [Miniatűr hasonmás kiadás.] [Budapest, 1968. Budapesti Orvostudományi Egyetem]. VI + 543 + [1] p. Egyetlen miniatűr kiadás. Semmelweis Ignác gyermekágyi lázról írt főműve első kiadásának miniatűr hasonmás-kiadását az indokolta, hogy a Budapesti Orvostudományi Egyetem - alapítása 200. évfordulóján - felvette Semmelweis nevét. (A kötetben nem található impresszumadatok az OSZK katalógusából származnak.) Bibliapapíron. Fűzve, kiadói vászonborítóban, az első fedőborítón az eredeti borító felragasztott hasonmása. Részben felvágatlan, jó példány.
20232.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF