https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 119
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2928686
31245
464
0
1800
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1950-1960. 5db-os vegyes sport kitűző és jelvény tétel, közte 1959. "VII. Fesztivál" festett Al díjkitűző (22x16mm) T:AU,XF
Das Lot is nicht erreichbar
2827612
31246
464
0
1000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1951. "Nemzetközi Szövetkezeti Nap 1951" kétoldalas, bronzozott Zn díjérem dísztokban (40mm) T:2-
Das Lot is nicht erreichbar
2970002
31247
464
0
1000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1953. "MHK (Munkára, harcra kész) Ismétlő I " Rákosi-címeres bronz kitűző (23x17mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
2886685
31248
464
0
1600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1953. "Népstadion 1953.VIII.20." ezüstözött bronz kitűző a megnyitásra T:XF,VF kopott ezüstözés
Das Lot is nicht erreichbar
2826078
31249
464
0
1000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1954. "XII. Nyári Főiskolai Világbajnokság Budapest" fém emlékplakett (65x40mm) T:2,2- patina
Das Lot is nicht erreichbar
2619770
31250
464
0
1200
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1956. "Kilián György seregszemle / A seregszemle budapesti döntőjén elért eredményért" kétoldalas aranyozott Br emlékérem (80mm) T:2 patina, kopott aranyozás
Das Lot is nicht erreichbar
2879012
31251
464
0
3200
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1958. "Magyar Lovas Szövetség O.B. I. - Székesfehérvár" bronz sport emlékplakett füllel (53x60mm) T:XF patina
Das Lot is nicht erreichbar
2832159
31252
464
0
1000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1960-1970. "XXII. Ker. Kiváló Sport Munkáért" zománcozott emléktábla (160x110mm) T:2 kis zománckopások
Das Lot is nicht erreichbar
2827976
31253
464
0
1000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1962. "KATE 1962" zománcozott fém turista jelvény T:2
Das Lot is nicht erreichbar
2928632
31254
464
0
1200
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1965. "Universiade Budapest" műgyantás fém jelvény (20x15mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
2965732
31255
464
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1966. "Pénzverő SE - 1966 - Jó munkáért" aranyozott fém érdemérem (59x59mm) márvány talapzaton (120x105x30mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
2830119
31256
464
0
1200
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1970. "III. Országos Sportnapok 1970" fém kitűző (12x30mm) T:1-
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse