https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 119
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3027673
31221
464
0
2600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1934. "DSK I. 1935" bronz tenisz díjplakett (99x64mm) T:AU,XF kis patina
Das Lot is nicht erreichbar
2912955
31222
464
0
5000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1935-1940. 5db-os bronz és ezüstözött bronz sí plakett-tétel, egy kivételével mindegyik gravírozva, "Ludvig" vagy "Arkanzas" gyártói jelzéssel T:XF,VF
Das Lot is nicht erreichbar
2280824
31223
464
0
3000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1935. "A legjobb tornászcsapat testnevelési tanárának 1935. III. 25. - KISOK" bronzozott fém sportplakett (63x98mm) márványtalapzaton (103x140x18mm) T:2,2- patina, egy díszítőelem hiányzik
Das Lot is nicht erreichbar
2913359
31224
464
0
20000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1936. "Antal Józsefnek levente munkádért a Debreceni MÁV Levente Egylet 1936" ezüstözött bronz díjplakett eredeti, sérült gyártói tokban, "ARKANZAS BUDAPEST" gyártói jelzéssel (85x55mm) T:XF
Das Lot is nicht erreichbar
2970021
31225
464
0
1200
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1936. Ezüstözött bronz díjérem, hátoldalán "100m síkfutás I. 1936" gravírozással, füllel. Szign.: Berényi (38mm) T:XF kopott ezüstözés
Das Lot is nicht erreichbar
3011586
31226
464
0
1800
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1937. "MABI SE verseny 1937 III. díj" bronz tenisz díjplakett (39x59mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
3048868
31227
464
0
60000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1938. "Komárom visszatértének Tornász vándordíja 1938. nov. 6." lemez díjplakett nagyméretű, emlékoszlopként kialakított fehér márványtalapzaton. (~30kg) T:1- / Hungary 1938. "Komárom visszatértének Tornász vándordíja 1938. nov. 6. (Gymnastics Challenge Cup for the return of Komárom 6. November 1938.)" commemorative sheet plaque on large-size white marble foundation in memorial coulmn fashion. (~30kg) C:AU
Das Lot is nicht erreichbar
2912263
31228
464
0
1200
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1938. "PSE (Postás Sport Egyesület)" bronz díjplakett gravírozással (43x57mm) T:AU patina
Das Lot is nicht erreichbar
2969778
31229
464
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1939. "BUDAPESTI LABDARÚGÓK ALSZÖVETSÉGE" bronz díjérem füllel, hátoldalán "IV. oszt. ifj. bajn. lszer. csop I. 1938-39" gravírozással (45x31mm) T:XF patina
Das Lot is nicht erreichbar
3005081
31230
464
0
4000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1939. "Cégcsapatok Labdarúgó Ligája" egyoldalas ezüstözött bronz plakett gravírozással (57x86mm) T:XF patina, kopott ezüstözés
Das Lot is nicht erreichbar
2913136
31231
464
0
1000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1939. "MOTESZ Tornászbajnokságok" Cu sportjelvény (30mm) T:XF patina
Das Lot is nicht erreichbar
2913416
31232
464
0
1600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1940. "Tornászbajnokságok" Cu jelvény (30mm) T:XF
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse