Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 119

India 1978. "XVII. Nemzeti Ifjúsági Súlyemelő Bajnokság - Jammu, 1978" részben zománcozott fém jelvény (24x30mm) T:XF India 1978. "XVII National Youth Weightlifting Championship - Jammu, 1978" partially enamelled metal badge (24x30mm) C:XF
31305.

Rufpreis:
1 400 HUF

Jugoszlávia DN "Jugoszláviai Autómotor Szövetség - Off-road bajnokság" egyoldalas bronz emlékérem (48mm) T:XF patina Yugoslavia ND "Automotor Association of Yugoslavia, Off-road Championship" one-sided bronze commemorative medallion (48mm) C:XF patina
31306.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kína 2008. "XXIX. Olimpia - Peking 2008 / Kabalaállatok" aranyozott, multicolor bronz emlékérem, eredeti, kissé kopott dísztokban, tanúsítvánnyal és leírással (55mm) T:PP China 2008. "XXIX Olympic Games - Beijing 2008 / Mascots" gilt, multicolored bronze commemorative medallion in its original, slightly worn case, with certificate and a description sheet (55mm) C:PP
31307.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Kína 2008. "XXIX. Olimpia - Peking 2008" aranyozott, multicolor bronz emlékérem, eredeti, kissé kopott dísztokban, tanúsítvánnyal és leírással (55mm) T:PP China 2008. "XXIX Olympic Games - Beijing 2008" gilt, multicolored bronze commemorative medallion in its original, slightly worn case, with certificate and a description sheet (55mm) C:PP
31308.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

31309.

Rufpreis:
1 000 HUF

31310.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

NSZK 1988. "Olimpiai játékok - Steffi Graf / Olimpiai játékok - Szöul" bronz emlékérem (35mm) T:XF edge error FRG 1988. "Olympic Games - Steffi Graf / Olympic Games Seoul" bronze commemorative medallion (35mm) C:XF edge error
31311.

Rufpreis:
1 000 HUF

Olaszország DN "ACI (Olaszországi Automobil Club)" jelzett, részben zománcozott Ag emlékplakett (27g/0.925/27x45mm) T:1 Italy ND "ACI (Automobile Club d'Italia)" hallmarked, partially enamelled Ag commemorative plaque (27g/0.925/27x45mm) C:UNC
31312.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

31313.

Rufpreis:
2 000 HUF

27db-os vegyes sport emlékérem tétel, egy aranyozott, a többi ezüstözött (50mm) T:AU
31314.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vegyes 69db-os sport témájú füles emlékérem és lemezérem veret tétel, két lapra rögzítve T:AU
31315.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF