https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 119
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2741140
31209
464
0
12000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Martinelli Jenő (1886-1949) 1936. "UTE (Újpesti Torna Egylet) 50 év" egyoldalas bronz sport emlékplakett, hátoldalán "Ludvig" gyártói jelzéssel és "1936 ÉVI ÖSSZTELJESÍTMÉNYÉRT" gravírozással (75x54mm) T:1- / Hungary 1936. "UTE (Újpest Gymnastics Association) 50 years" one-sided bronze sport commemorative plaque, with "Ludvig" maker's mark on reverse, engradved on backside. Sign.:Jenő Martinelli (75x54mm) C:AU
Das Lot is nicht erreichbar
2879069
31210
464
0
1800
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Sebestyén Sándor (1949-2010) DN "VII. Fogathajtó Világbajnokság Szilvásvárad - Eger" bronz emlékérem (42,5mm) T:XF patina 3124498
31211
464
0
1400
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Szentesy Hiesz Géza (1896-1975) 1964. "Babai József elvtársnak a Vasas birkózóktól" részben zománcozott fém emlékplakett tokban (70x95mm) T:XF zománchiba
Das Lot is nicht erreichbar
2969643
31212
464
0
1400
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Szentesy Hiesz Géza (1896-1975) 1972. Részben műgyantás, bronz díjérem, hátoldalán "BP. kupa cs. 1972. III." gravírozással, dísztokban (40mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
2951194
31213
464
0
4000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Szigethy István (1891-1966) 1935. "Huj huj hajrá!" ezüstözött fém díjérem, hátoldalon "Z.E. 1935 Egyéni II. díj" véséssel, "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel, mellszalagon (40mm) + 1937. "Huj huj hajrá!" bronz díjérem, hátoldalon "Zrínyi Kupa 1937. Cs. III" véséssel, "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel, kifakult nemzetiszín mellszalagon (40mm) T:XF HPII 2702.
Das Lot is nicht erreichbar
3105729
31214
464
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1915. "ISTE - Győztesnek" kétoldalas, bronz díjérem. Szign.: Csillag T. (46mm) T:VF patina, ph 2912197
31215
464
0
1800
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1925. "Magyar Athletikai Szövetség - Kegyelet Staféta 1925 I." bronz emlékplakett (98x65mm) T:XF
Das Lot is nicht erreichbar
2912963
31216
464
0
4000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1930-1953. 9db-os fém sí díjéremtétel, többsége gravírozva, egyik mellszalagon T:XF,VF
Das Lot is nicht erreichbar
3026579
31217
464
0
1200
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1930. "Budapest Székesfőváros Versenydíja" kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem füllel, szalaggal (40mm) T:XF,VF kopott ezüstözés
Das Lot is nicht erreichbar
3029094
31218
464
0
1800
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1931. "Magyar Testgyakorlók Köre - MTK / Bátorság, Buzgalom, Barátság" ezüstözött bronz díjérem, hátoldalán "Bpest diszkosz ifj. cs. bajn. 1931" gravírozással (42mm) T:XF patina, karc 2943043
31219
464
0
3600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1934. "Tornász Világbajnokság Budapest" aranyozott Br gomblyukjelvény "Cserkészbolt V. N Sándor u.6." gyártói jelzéssel (30x16mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
3012989
31220
464
0
4000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1934. "BSE (Budapest Sportegyesület) III. díj Kense, 1934. július 1." egyoldalas, részben zománcozott bronz vitorlás díjplakett (83x55mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse