Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 119
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2959794
31269
464
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
~1980. "MTK-VM (Vörös Meteor) Egyetértés" műgyantás bronz jelvény T:AU,XF
2832021
31270
464
Numismatik
2786193
31271
464
Numismatik
3030007
31272
464
7500
Numismatik
1982. "VIII. Női Kézilabda VB - Magyarország" jelzett Ag emlékplakett eredeti tokban, német nyelvű tanúsítvánnyal (tokból kiszakadva) (25g/0.800/40x35mm) T:PP patina
3007528
31273
464
Numismatik
3079682
31274
464
Numismatik
2619508
31275
464
Numismatik
2977045
31276
464
Numismatik
1985. "Budapesti Atlétikai Szövetség Bajnokság I." hollóházi porcelán díjérem sérült dísztokban (88mm) T:UNC
2993770
31277
464
Numismatik
1986. "Emlékül Belügyminisztérium Sportbajnoksága 1986" műgyantás, aranyozott rátétes emlékplakett, eredeti viseltes, foltos tokban (96x76mm) T:XF fo.
2689430
31278
464
Numismatik
1988. "A XX. Nike Kupa emlékére" öntött bronz emlékérem tokban (120mm) T:1-
2802452
31279
464
7500
Numismatik
1990. "Magyar Csapat 1992 - CITIVS, ALTIVS, FORTIVS / Öttusa" a Barcelonában rendezett nyári Olimpia alkalmából készült, jelzetlen Ag emlékérem kapszulában, sorszámozott "1337" tanúsítvánnyal, eredeti dísztokban. Szign.: Papp László (31,25g/0,925/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) ujjlenyomat, patina
3127910
31280
464
15000
Numismatik
~1990. "Királyi Magyar Automobil Club" aranyozott, zománcozott bronz felcsavarozható autójelvény (85x102mm) T:UNC Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF