Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 102
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2938128
31551
463
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
2968520
31552
463
Numismatik
2995385
31553
463
3200
Numismatik
1947. "Modern Pentatlon 1947" fém sport emlékplakett, zománcozott Kossuth-címeres rátéttel (53x51mm) T:AU kis patina
2968699
31554
463
Numismatik
1948. "OSH (Országos Sporthivatal) / Népi Sportjátékok 1948 Augusztus 20" ezüstözött bronz emlékérem (35,5mm) T:AU kopott ezüstözés, patina
3121956
31555
463
Numismatik
1948. "Országos Magyar Kajak Szövetség / C-10 500m. Bajnokság 1948. II. helyezett" ezüstözött bronz díjérem (56mm) T:XF patina 3121955
31556
463
Numismatik
1948. "Országos Magyar Kajak Szövetség / C-10 1000m. Bajnokság 1948. II. helyezett" ezüstözött bronz díjérem (56mm) T:XF patina
3077180
31557
463
Numismatik
1948. "Népi bajnok" ezüstözött bronz asztaliteniszes díjérem Petőfi Sándort ábrázoló zománcos rátéttel, füllel (35mm) + 1949. "M. M. Sz. Sz. Sporttitkárság Bankcsoport" T:XF zománchiba 2816800
31558
463
Numismatik
1949. "Jó munkádért - KAOE Sportólói" sport emlékplakett márványlap alapon (138x88mm) T:1-,2 enyhe kopások
2817267
31559
463
Numismatik
1949. "Budapest Tekéző Alszövetség" egyoldalas kerámia sportérem (75mm) T:1-,2
3121949
31560
463
Numismatik
~1950. "Csepel Munkás Testedző Kör" kétoldalas bronz díjérem (39mm) T:XF patina
2816248
31561
463
Numismatik
~1950-1960. "Kilián" egyoldalas bronz sport emlékérem (128mm) T:1- patina
3018998
31562
463
Numismatik
1951. "Budapesti Testnevelési és Sportbizottság - Kerületi bajnokság" ezüstözött Zn asztali tenisz díjérem "női II." gravírozással (40mm) T:XF patina
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF