Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 102
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2817072
31575
463
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1980-1984. "Postás" 5 darabos Hollóházi porcelán emlékérem tétel, közte 1984. "Postás Kulturális és Sportnap" egyolalas porcelán díjérem (60mm) T:1-
2817132
31576
463
Numismatik
2817104
31577
463
Numismatik
~1980. "BP Honvéd II" egyoldalas Hollóházi porcelán kajak díjérem (63mm) T:1-
2709933
31578
463
Numismatik
1985. "Magyar Olimpiai Akadémia 1985 / For the Olympic Movement - Hungary " kétoldalas fém emlékérem (42mm) T:1- patina
2817296
31579
463
Numismatik
1987. "Vasas 1987 évi utánpótlás versenye III." egyoldalas Hollóházi porcelán sport emlékérem (62mm) T:1-
3121682
31580
463
Numismatik
1989. "Műrepülő EB Békéscsaba '89 - női csapat" ezüstözött fém díjérem szalagon (83x65mm) T:AU
2710547
31581
463
2200
Numismatik
1992. "XXV. Nyári Olimpiai Játékok, Barcelona - Magyar csapat" kétoldalas Cu emlékérem bélyeges borítékon, elsőnapi bélyegzéssel, "Magyar Olimpiai Bizottság" feliratú fekete műbőr dísztokban T:PP patina
3057206
31582
463
Numismatik
1971. "FIG (Nemzetközi Torna Szövetség)" festett bronz címer bronz éremhez rögzítve, hátoldalán akasztóval, "Huguenin" gyártói jelzéssel (88mm) + DN "FIG (Nemzetközi Torna Szövetség) tiszteletbeli tagja" aranyozott, festett fém tagsági jelvény T:AU 1971. "FIG (Fédération Internationale de Gymnastique, International Gymnastics Federation)" painted bronze logo of FIG fixed to bronze medal, with hanger on the back, with "Huguenin" maker's mark (88mm) + ND "FIG (Fédération Internationale de Gymnastique) Membre d'Honneur (International Gymnastics Federation, honorary member)" gilt, painted metal membership badge C:AU
3017094
31583
463
Numismatik
2816694
31584
463
Numismatik
3099498
31585
463
Numismatik
2007. "100 éves a Magyar Tenisz Szövetség" fém emlékplakett dekoratív keretben (130x180mm, keret:280x330mm) T:AU
3121169
31586
463
Numismatik
2008. Kosárlabda díjérem szalagon, hátoldalán "NB I. férfi A 2007-2008 II." gravírozással (68mm) T:AU Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF