https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 102

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Berán Lajos (1882-1943) 1929. "Rendőrtiszti Athlétikai Club - Honos Tibi Patriae Spes" egyoldalas bronz díjérem, hátoldalán "II. Országos Rendőrtiszti Csapat Kardvívó Verseny 1925. V. 13. I. díj" gravírozással (51mm) T:XF
1
31515.

Berán Lajos (1882-1943) 1929. "Rendőrtiszti Athlétikai Club - Honos Tibi Patriae Spes" egyoldalas bronz díjérem, hátoldalán "II. Országos Rendőrtiszti Csapat Kardvívó Verseny 1925. V. 13. I. díj" gravírozással (51mm) T:XF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Berán Lajos (1882-1943) 1936. "Magyar Evezős Szövetség" bronz díjérem, hátoldalán "vidéki kormányos egyes bajnokság 1936. VI. 14. II." gravírozással, "Berán N. Bpest" gyártói jelzéssel (50mm) T:AU kis patina
1
31516.

Berán Lajos (1882-1943) 1936. "Magyar Evezős Szövetség" bronz díjérem, hátoldalán "vidéki kormányos egyes bajnokság 1936. VI. 14. II." gravírozással, "Berán N. Bpest" gyártói jelzéssel (50mm) T:AU kis patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Berán Lajos (1882-1943), Berán Nándor (1889-1965) 1943. "Rendőrtiszti Athletikai Club - Honos Tibi Patriae Spes" bronz sportérem, hátoldalán "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel, "1943. IX. 19" gravírozással (51mm) T:AU
1
31517.

Berán Lajos (1882-1943), Berán Nándor (1889-1965) 1943. "Rendőrtiszti Athletikai Club - Honos Tibi Patriae Spes" bronz sportérem, hátoldalán "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel, "1943. IX. 19" gravírozással (51mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bognár György (1944-) 1986. "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" kétoldalas Al emlékérem (32mm) T:PP
1
31518.

Bognár György (1944-) 1986. "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" kétoldalas Al emlékérem (32mm) T:PP

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1949. "A Magyar Nemzeti Bank Alkalmazottainak Sportegyesülete" bronzozott emlékérem, hátoldalon "A TENISZ TÖMEGSPORT KIFEJLESZTÉSÉRT 1949" gravírozással (120mm) T:XF kopott bronzozás
1
31519.

Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1949. "A Magyar Nemzeti Bank Alkalmazottainak Sportegyesülete" bronzozott emlékérem, hátoldalon "A TENISZ TÖMEGSPORT KIFEJLESZTÉSÉRT 1949" gravírozással (120mm) T:XF kopott bronzozás

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dabóczi Mihály (1905-1980) 1938. "Kabos Endre a kardvívás Olimpiai Bajnoka 1936" bronz emlékérem (49mm) és "Párbajtőr csapat bajnokság 1938. március 15." bronz lemezplakett "Ludvig" gyártói jelzéssel (50x18mm) márvány posztamensre rögzítve (99x149x20mm) T:XF patina
1
31520.

Dabóczi Mihály (1905-1980) 1938. "Kabos Endre a kardvívás Olimpiai Bajnoka 1936" bronz emlékérem (49mm) és "Párbajtőr csapat bajnokság 1938. március 15." bronz lemezplakett "Ludvig" gyártói jelzéssel (50x18mm) márvány posztamensre rögzítve (99x149x20mm) T:XF patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Gács Lajos (1905-1981) 1937. "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sport Egyesülete 1923. - Az érdem jeléül" bronz emlékplakett, hátoldalán "Dr. Lukáts József vívó sz. o. vezetőnek 1927-1937" gravírozással (64x84mm) T:AU kis karc, patina, ph
1
31521.

Gács Lajos (1905-1981) 1937. "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sport Egyesülete 1923. - Az érdem jeléül" bronz emlékplakett, hátoldalán "Dr. Lukáts József vívó sz. o. vezetőnek 1927-1937" gravírozással (64x84mm) T:AU kis karc, patina, ph

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1907. "M.U.SZ. (Magyar Úszó Szövetség)" bronz emlékérem, hátoldalán "LUDVIG" gyártói jelzéssel (41mm) T:AU
1
31522.

Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1907. "M.U.SZ. (Magyar Úszó Szövetség)" bronz emlékérem, hátoldalán "LUDVIG" gyártói jelzéssel (41mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) ~1930-1940. "M.U.SZ. (Magyar Úszó Szövetség) 1907" egyoldalas, ezüstözött bronz emlékérem "LE" gyártói jelzéssel (33mm) T:XF ph, patina
1
31523.

Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) ~1930-1940. "M.U.SZ. (Magyar Úszó Szövetség) 1907" egyoldalas, ezüstözött bronz emlékérem "LE" gyártói jelzéssel (33mm) T:XF ph, patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ligeti Miklós (1871-1944) 1939. "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank T.S.E. - 1911-1931" bronz díjérem, hátoldalán "1939. I. 27." ceruzás felirattal (50mm) T:XF patina
1
31524.

Ligeti Miklós (1871-1944) 1939. "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank T.S.E. - 1911-1931" bronz díjérem, hátoldalán "1939. I. 27." ceruzás felirattal (50mm) T:XF patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Madarassy Walter (1909-1994) 1950. Bronz asztali tenisz díjérem, hátoldalán "CS.B. 1950. ősz" gravírozással (40mm) + Zn asztali tenisz díjplakett "M.K.H.S.E. Centenáris verseny III" gravírozással (68x39mm) T:AU,XF oxidáció
1
31525.

Madarassy Walter (1909-1994) 1950. Bronz asztali tenisz díjérem, hátoldalán "CS.B. 1950. ősz" gravírozással (40mm) + Zn asztali tenisz díjplakett "M.K.H.S.E. Centenáris verseny III" gravírozással (68x39mm) T:AU,XF oxidáció

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Matskássy Gyula (1912-1971) 1946. "Bajnoki Érem / Magyar Pénzintézeti Sportegyletek Ligája" bronz díjérem, hátoldalán "Asztali T. III. 1946" gravírozással (40mm) T:AU
1
31526.

Matskássy Gyula (1912-1971) 1946. "Bajnoki Érem / Magyar Pénzintézeti Sportegyletek Ligája" bronz díjérem, hátoldalán "Asztali T. III. 1946" gravírozással (40mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse