Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 102

31539.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

1929. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége" bronz díjérem, hátoldalán "Kizárásos kardverseny IV. díj 1929 I/27" gravírozással (36mm) + 1936. "Pénzintézeti Sportegyletek Ligája 1912" bronz díjérem, hátoldalán "Kizárásos egyéni kard III. 1936" gravírozással (36mm) T:AU,XF patina
31540.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

~1930. részben zománcozott síjelvény (57x16mm) T:XF,VF zománchiba
31541.

Rufpreis:
800 HUF

~1930. "Budapest Székesfőváros Versenydíja" kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem füllel (40mm) T:XF,VF kopott ezüstözés
31542.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

1933. "Gábor Áron Polgári Lövész Egyesület Budapest" aranyozott bronz emlékérem (39mm) T:XF,VF ph
31543.

Rufpreis:
4 000 HUF

31544.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

31545.

Rufpreis:
2 000 HUF

31546.

Rufpreis:
2 000 HUF

1938. "MKTE I. D. 1938." kétoldalas, jelzetlen Ag(?) korcsolyázó díjérem "SGA" gyártói jelzéssel (12,78g/29mm) T:XF patina
31547.

Rufpreis:
3 000 HUF

31548.

Rufpreis:
1 600 HUF

1943. Bronz sport emlékérem, hátoldalán "SZEAC (Szegedi EAC) 1943. Nov. 20-21" gravírozással, "Szabó G" gyártói jelzéssel (40mm) T:AU
31549.

Rufpreis:
3 000 HUF

31550.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF