Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 102
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2989666
31539
463
32000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
3035535
31540
463
2200
Numismatik
1929. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége" bronz díjérem, hátoldalán "Kizárásos kardverseny IV. díj 1929 I/27" gravírozással (36mm) + 1936. "Pénzintézeti Sportegyletek Ligája 1912" bronz díjérem, hátoldalán "Kizárásos egyéni kard III. 1936" gravírozással (36mm) T:AU,XF patina 2939586
31541
463
Numismatik
~1930. részben zománcozott síjelvény (57x16mm) T:XF,VF zománchiba
2976509
31542
463
700
Numismatik
~1930. "Budapest Székesfőváros Versenydíja" kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem füllel (40mm) T:XF,VF kopott ezüstözés 2889889
31543
463
Numismatik
1933. "Gábor Áron Polgári Lövész Egyesület Budapest" aranyozott bronz emlékérem (39mm) T:XF,VF ph
2816767
31544
463
3200
Numismatik
2996731
31545
463
Numismatik
2937585
31546
463
Numismatik
3119604
31547
463
Numismatik
1938. "MKTE I. D. 1938." kétoldalas, jelzetlen Ag(?) korcsolyázó díjérem "SGA" gyártói jelzéssel (12,78g/29mm) T:XF patina 3121099
31548
463
Numismatik
3121803
31549
463
Numismatik
1943. Bronz sport emlékérem, hátoldalán "SZEAC (Szegedi EAC) 1943. Nov. 20-21" gravírozással, "Szabó G" gyártói jelzéssel (40mm) T:AU 2968492
31550
463
Numismatik
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF