Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 102

31527.

Rufpreis:
1 600 HUF

31528.

Rufpreis:
6 000 HUF

Sződy Szilárd (1878-1939) 1938. "Magyar Főiskolai Sportegyletek Egyesülése - 1907 / Bajnoki érem" kétoldalas ezüstözött bronz díjérem, hátoldalán "Súlylökés ötös cs. I. 1938." gravírozással (40mm) T:XF kissé kopott ezüstözés
31529.

Rufpreis:
1 600 HUF

Sződy Szilárd (1878-1939) 1938. "Magyar Főiskolai Sportegyletek Egyesülése - 1907 / Bajnoki érem" kétoldalas bronz díjérem, "LUDVIG" gyártói jelzéssel, "Football III. 1937/38" gravírozással (40mm) T:AU
31530.

Rufpreis:
1 600 HUF

31531.

Rufpreis:
2 400 HUF

~1872. "Kolozsvári Korcsolyázó Egylet 1872" bronzozott fém emlékérem, hátoldalán "SGA" gyártói jelzéssel (36mm) + ~1930. "Budapesti Korcsolyázó Egylet - Alakult:1869 / Háziverseny" (2xklf) bronz és jelzett Ag díjérem füllel, hátoldalon "BERÁN N. BPEST" gyártói jelzéssel (10,18g/0.900/27mm) T:AU,XF kopott bronzozás, patina
31532.

Rufpreis:
8 000 HUF

31533.

Rufpreis:
4 000 HUF

31534.

Rufpreis:
1 000 HUF

31535.

Rufpreis:
1 800 HUF

31536.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

31537.

Rufpreis:
2 800 HUF

31538.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF