1942 Budapest Székesfőváros Elelektromos Művei közvilágítás és kábelfektetési terve, V. ker., Személynök u., sokszorosított térkép ceruzás kiegészítésekkel, M. Kir Posta Kábelhivatala bélyegzőjével, vászonra kasírozva, 1:720, kissé foltos, 30x77 cm
463 1851 Günther Pál szesz- és élesztőkészítő gyáros folyamodványát tárgyaló Pest városi tanácsülés jegyzőkönyvi kivonata.(Bp. VIII. a Corvin köz helyén. Később megvette 1853 Gschwindt Mihály.) 50 kr. szignettával.
1975 Budapest a felszabaduláskor és ma. Inkey Tibor fotóival. Bp., 1975, Képzőművészeti Alap, 16 (fekete-fehér képek) t. Kiadói papírmappában, 28x20 cm.
Budapest enciklopédia. Szerk.: Tóth Endréné. Bp., 1970, Corvina. Első kiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Schoen Arnold: A Zsigmond-téri Szentháromság-szobor. Tanulmányok Budapest múltjából IV. különlenyomat. Bp., 1936, (Székesfővárosi Háziny.), 1 t.+13 p. Kiadói papírkötés, kissé foltosborítóval, sérült, javított gerinccel. A szerző, Schoen Arnold (1887-1973) művészettörténész, múzeumigazgató által DEDIKÁLT példány.