https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Budapest 150

Zahl der Lose: 60

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1942 Budapest Székesfőváros Elelektromos Művei közvilágítás és kábelfektetési terve, V. ker., Személynök u., sokszorosított térkép ceruzás kiegészítésekkel, M. Kir Posta Kábelhivatala bélyegzőjével, vászonra kasírozva, 1:720, kissé foltos, 30x77 cm
1
18397.

1942 Budapest Székesfőváros Elelektromos Művei közvilágítás és kábelfektetési terve, V. ker., Személynök u., sokszorosított térkép ceruzás kiegészítésekkel, M. Kir Posta Kábelhivatala bélyegzőjével, vászonra kasírozva, 1:720, kissé foltos, 30x77 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1930 Előterjesztés a Budapest Székesfőváros Vízműveinél szükséges beruházások ügyében. 36p.
1
18398.

1930 Előterjesztés a Budapest Székesfőváros Vízműveinél szükséges beruházások ügyében. 36p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1930 Előterjesztés a Budapest Székesfőváros Gázműveinél szükséges beruházások ügyében. 36p.
1
18399.

1930 Előterjesztés a Budapest Székesfőváros Gázműveinél szükséges beruházások ügyében. 36p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1857 Pest Ferenc József látogatásának német nyelvű programja, Landerer és Heckenast programja 4p..
1
18400.

1857 Pest Ferenc József látogatásának német nyelvű programja, Landerer és Heckenast programja 4p..

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
König Ferenc: A 100 éves budapesti villamosvasút története. 1887-1987. Bp.,1987, BKV. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
1
18401.

König Ferenc: A 100 éves budapesti villamosvasút története. 1887-1987. Bp.,1987, BKV. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Várnagy Zoltán: A budapesti helyiérdekű vasutak története 1887-1987. Bp., 1987, BKV. Papírkötésben, sok képpel, jó állapotban.
1
18402.

Várnagy Zoltán: A budapesti helyiérdekű vasutak története 1887-1987. Bp., 1987, BKV. Papírkötésben, sok képpel, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1940 Szent István hét, Budapest, 1940.VIII.15-25. Kiadja: Budapest Székesfőváros Idegenforgalmi Hivatala. Fekete-fehér fotókkal illusztrált prospektus, kihajtva: 54x20 cm
1
18403.

1940 Szent István hét, Budapest, 1940.VIII.15-25. Kiadja: Budapest Székesfőváros Idegenforgalmi Hivatala. Fekete-fehér fotókkal illusztrált prospektus, kihajtva: 54x20 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
463 1851 Günther Pál szesz- és élesztőkészítő gyáros folyamodványát tárgyaló Pest városi tanácsülés jegyzőkönyvi kivonata.(Bp. VIII. a Corvin köz helyén. Később megvette 1853 Gschwindt Mihály.) 50 kr. szignettával.
1
18404.

463 1851 Günther Pál szesz- és élesztőkészítő gyáros folyamodványát tárgyaló Pest városi tanácsülés jegyzőkönyvi kivonata.(Bp. VIII. a Corvin köz helyén. Később megvette 1853 Gschwindt Mihály.) 50 kr. szignettával.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1945 Budapest, a székesfőváros történeti, művészeti és társadalmi képes folyóirata, I. évfolyam 1. számtól 1,2,3,6,7 számok, a borítólapot tervezte: Kozma Lajos
1
18405.

1945 Budapest, a székesfőváros történeti, művészeti és társadalmi képes folyóirata, I. évfolyam 1. számtól 1,2,3,6,7 számok, a borítólapot tervezte: Kozma Lajos

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1975 Budapest a felszabaduláskor és ma. Inkey Tibor fotóival. Bp., 1975, Képzőművészeti Alap, 16 (fekete-fehér képek) t. Kiadói papírmappában, 28x20 cm.
1
18407.

1975 Budapest a felszabaduláskor és ma. Inkey Tibor fotóival. Bp., 1975, Képzőművészeti Alap, 16 (fekete-fehér képek) t. Kiadói papírmappában, 28x20 cm.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Budapest enciklopédia. Szerk.: Tóth Endréné. Bp., 1970, Corvina. Első kiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
18408.

Budapest enciklopédia. Szerk.: Tóth Endréné. Bp., 1970, Corvina. Első kiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Schoen Arnold: A Zsigmond-téri Szentháromság-szobor. Tanulmányok Budapest múltjából IV. különlenyomat. Bp., 1936, (Székesfővárosi Háziny.), 1 t.+13 p. Kiadói papírkötés, kissé foltosborítóval, sérült, javított gerinccel. A szerző, Schoen Arnold (1887-1973) művészettörténész, múzeumigazgató által DEDIKÁLT példány.
1
18409.

Schoen Arnold: A Zsigmond-téri Szentháromság-szobor. Tanulmányok Budapest múltjából IV. különlenyomat. Bp., 1936, (Székesfővárosi Háziny.), 1 t.+13 p. Kiadói papírkötés, kissé foltosborítóval, sérült, javított gerinccel. A szerző, Schoen Arnold (1887-1973) művészettörténész, múzeumigazgató által DEDIKÁLT példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse