Budapest 150

Zahl der Lose: 60

18373.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

18374.

Rufpreis:
4 000 HUF

18375.

Rufpreis:
8 000 HUF

18376.

Rufpreis:
4 000 HUF

18377.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

18378.

Rufpreis:
800 HUF

Davori Relkovic Néda: Igaz mesék Pest-Budáról. Györgyfi György rajzaival. Bp., é.n., Szent István-Társulat. Kiadói félvászon-kötésben, sérül gerinccel, kopott borítóval. laza kötéssel, kijáró lapokkal, könyvtest szétvált.
18379.

Rufpreis:
1 200 HUF

18380.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

18381.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

18382.

Rufpreis:
4 000 HUF

18383.

Rufpreis:
1 400 HUF

18384.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF