Budapest 150

Zahl der Lose: 60

18385.

Rufpreis:
4 000 HUF

18386.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

cca 1910-1930 Bp. VIII., Mária Terézia-téri iskola (ma Horváth Mihály tér, Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium), nyomat, falra akasztható keretben, 13,5x9 cm
18387.

Rufpreis:
1 600 HUF

18388.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

18389.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

18390.

Rufpreis:
8 000 HUF

18391.

Rufpreis:
4 000 HUF

Radnai Lóránt: Tabán. Műemlékeink. Bp., 1967, Pannonia, 56 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, Megjelent 3350 példányban.
18392.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1934-1939 Budapest székesfőváros statisztikai zsebkönyve (2 db). Szerk.: Dr. Illyefalvi I. Lajos. Bp., 1934-1939, Budapest Székesfőváros Statisztikai Hivatala, 571+(5) p.; 457+(3) p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes állapotban, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példányok.
18393.

Rufpreis:
1 000 HUF

18394.

Rufpreis:
8 000 HUF

Óbudai hajógyár rézkarc, jelzés nélkül. 7,5x12 cm
18395.

Rufpreis:
2 000 HUF

18396.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF