Pest megye és Budapest belső használatra szánt térképe (1957). Mérték: 1 : 250 000. Budapest, 1957. Állami Földmérési és Térképészeti Hivatal Kartográfiai Vállalata - Offset-Nyomda. Kétszínnyomású térkép, hajtogatva. Mérete: 550x510 mm. Kizárólag hivatalos használatra készült kétszínnyomású térképünk alapja az 1956. évi hivatalos helységnévtár. A térkép a járásokra osztott megyeterületen és Budapesten feltünteti a vízhálózatot a kikötőkkel, a közút- és vasúthálózatot a vasúti csomópontokkal, az ezúttal torzítatlanul ábrázolt, XXII kerületre osztott fővárosban a beépült és beépítetlen belterületet. Térképünk érdekessége, hogy a meglévő kisebb Duna-hidakat nem feltétlenül ábrázolja (a tahi és ráckevei híd helyén kompátkelést feltételez). Vászonra kasírozott, jó állapotú térképlap.
Lehel. Tér - piac - vásár csarnok. Pécs, 2003., Jelenkor. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. + Nagy Gergely: Budapesti vásárcsarnokok a századfordulótól napjainkig. Szelényi Károly fotóival. Veszprém, 1997, F. Szelényi Ház. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Acképalbumok, városképek., "fényírdai" emlékek a Budapest gyűjteményben. Bp., 1964. + Faragó Éva. Képek a századvégi Budapestről, Klösz György fényképei a Budapest gyűjteményben. Bp., 1975
Jelzés nélkül: Budapesti Dunapart villamossal, 1968. Akvarell, papír, kartonra kasírozva. Apró felületi sérülésekkel Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 32,5x47,5 cm