https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Budapest 150

Zahl der Lose: 60

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Pest megye és Budapest belső használatra szánt térképe (1957). Mérték: 1 : 250 000. Budapest, 1957. Állami Földmérési és Térképészeti Hivatal Kartográfiai Vállalata - Offset-Nyomda. Kétszínnyomású térkép, hajtogatva. Mérete: 550x510 mm. Kizárólag hivatalos használatra készült kétszínnyomású térképünk alapja az 1956. évi hivatalos helységnévtár. A térkép a járásokra osztott megyeterületen és Budapesten feltünteti a vízhálózatot a kikötőkkel, a közút- és vasúthálózatot a vasúti csomópontokkal, az ezúttal torzítatlanul ábrázolt, XXII kerületre osztott fővárosban a beépült és beépítetlen belterületet. Térképünk érdekessége, hogy a meglévő kisebb Duna-hidakat nem feltétlenül ábrázolja (a tahi és ráckevei híd helyén kompátkelést feltételez). Vászonra kasírozott, jó állapotú térképlap.
1
18361.

Pest megye és Budapest belső használatra szánt térképe (1957). Mérték: 1 : 250 000. Budapest, 1957. Állami Földmérési és Térképészeti Hivatal Kartográfiai Vállalata - Offset-Nyomda. Kétszínnyomású térkép, hajtogatva. Mérete: 550x510 mm. Kizárólag hivatalos használatra készült kétszínnyomású térképünk alapja az 1956. évi hivatalos helységnévtár. A térkép a járásokra osztott megyeterületen és Budapesten feltünteti a vízhálózatot a kikötőkkel, a közút- és vasúthálózatot a vasúti csomópontokkal, az ezúttal torzítatlanul ábrázolt, XXII kerületre osztott fővárosban a beépült és beépítetlen belterületet. Térképünk érdekessége, hogy a meglévő kisebb Duna-hidakat nem feltétlenül ábrázolja (a tahi és ráckevei híd helyén kompátkelést feltételez). Vászonra kasírozott, jó állapotú térképlap.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lehel. Tér - piac - vásár csarnok. Pécs, 2003., Jelenkor. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. + Nagy Gergely: Budapesti vásárcsarnokok a századfordulótól napjainkig. Szelényi Károly fotóival. Veszprém, 1997, F. Szelényi Ház. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
1
18362.

Lehel. Tér - piac - vásár csarnok. Pécs, 2003., Jelenkor. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. + Nagy Gergely: Budapesti vásárcsarnokok a századfordulótól napjainkig. Szelényi Károly fotóival. Veszprém, 1997, F. Szelényi Ház. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Budapest építészeti nívódíja. 1996-2006. Budapest architectural prize. Szerk.: Nagy Bálint, Apáti-Nagy Mariann, Márku Judit. Ford.: Hegyi Katalin. Bp., 2006., Budapest Főváros Főpolgármesteri Hivatal Főépítészi Iroda. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
1
18363.

Budapest építészeti nívódíja. 1996-2006. Budapest architectural prize. Szerk.: Nagy Bálint, Apáti-Nagy Mariann, Márku Judit. Ford.: Hegyi Katalin. Bp., 2006., Budapest Főváros Főpolgármesteri Hivatal Főépítészi Iroda. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hajós György: A Roosevelt tér. + A Szabadság tér. Bp., 2003-2004., Építésügyi Tájékoztatási Központ Kft. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
1
18364.

Hajós György: A Roosevelt tér. + A Szabadság tér. Bp., 2003-2004., Építésügyi Tájékoztatási Központ Kft. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Elisabeth Lichtenberger-Cséfalvay Zoltán-Michaela Paal. Várospusztulás és felújítás Budapesten. Az Átmenet Trendjei 2. Bp., 2005, Magyar Trendkutató Központ. Színes térkép-melléklettel. Kiadói papírkötés.
1
18365.

Elisabeth Lichtenberger-Cséfalvay Zoltán-Michaela Paal. Várospusztulás és felújítás Budapesten. Az Átmenet Trendjei 2. Bp., 2005, Magyar Trendkutató Központ. Színes térkép-melléklettel. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Scheiber Mária: A régi Pest-Buda egykorú újságok hirdetéseiben, Bp, 1957. 16p.
1
18366.

Scheiber Mária: A régi Pest-Buda egykorú újságok hirdetéseiben, Bp, 1957. 16p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1930-1940 Bp., a régi Erzsébet híd, villamosokkal, fotó, hátoldalán albumba ragasztás nyomaival, 9x6 cm
1
18367.

cca 1930-1940 Bp., a régi Erzsébet híd, villamosokkal, fotó, hátoldalán albumba ragasztás nyomaival, 9x6 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Acképalbumok, városképek., "fényírdai" emlékek a Budapest gyűjteményben. Bp., 1964. + Faragó Éva. Képek a századvégi Budapestről, Klösz György fényképei a Budapest gyűjteményben. Bp., 1975
1
18368.

Acképalbumok, városképek., "fényírdai" emlékek a Budapest gyűjteményben. Bp., 1964. + Faragó Éva. Képek a századvégi Budapestről, Klösz György fényképei a Budapest gyűjteményben. Bp., 1975

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jelzés nélkül: Budapesti Dunapart villamossal, 1968. Akvarell, papír, kartonra kasírozva. Apró felületi sérülésekkel Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 32,5x47,5 cm
1
18369.

Jelzés nélkül: Budapesti Dunapart villamossal, 1968. Akvarell, papír, kartonra kasírozva. Apró felületi sérülésekkel Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 32,5x47,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Olvashatatlan jelzéssel: Új ház a Nagy Lajos király úton. Ceruza, papír, paszpartuban, 20×29,5 cm
1
18370.

Olvashatatlan jelzéssel: Új ház a Nagy Lajos király úton. Ceruza, papír, paszpartuban, 20×29,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jelzés nélkül: Mátyás-templom és a Halászbástya, Budapest. Ceruza, papír, jobb alsó sarkában foltos, 30x43 cm
1
18371.

Jelzés nélkül: Mátyás-templom és a Halászbástya, Budapest. Ceruza, papír, jobb alsó sarkában foltos, 30x43 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Olvashatatlan jelzéssel, 2 db mű: Szentháromság tér, Budapest és Lovaskocsi. Ceruza, papír, sarkaiban papírra kasírozva, 21x23,5 és 19,5x26,5 cm
1
18372.

Olvashatatlan jelzéssel, 2 db mű: Szentháromság tér, Budapest és Lovaskocsi. Ceruza, papír, sarkaiban papírra kasírozva, 21x23,5 és 19,5x26,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse