Désiré de Bernáth: Cléopátre. Se Vie - Son Régne. Traduction Francaise revue par André Leval. Paris,én.,Félix Alcan. Francia nyelven. Átkötött egészvászon-kötés, sérült gerinccel és sérült kötéssel.
Magyar Kódex 1-6. kötet. Szerk.: Szentpéteri József. Bp.,1999-2001, Kossuth. A kötetek végén CD-melléklettel. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban
Szilágyi János: A dáciai erődrendszer helyőrségei és katonai téglabélyegei. Dissertationes Pannonicae Ser. II. No. 21. Bp., 1946, Pázmány Péter Tudományegyetem Érem- és Régiségtani Intézete, 91 p.+XX t. Kiadói papírkötés, hiányos, javított borítóval, de belül jó állapotban. Felvágatlan példány!
Deér József: A magyarok szent koronája. Bp.-Gödöllő, 2005, Magyar Nemzeti Múzeum - Attraktor, 299+(5) p. + 139 (fekete-fehér képek) t. Kiadói egészvászon-kötés, kissé koszos kiadói papír védőborítóban.