Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 305

Az Erdélyi Múzeum - Az Erdélyi Múzeum Egyesület szakosztályainak közlönye 4 db szórványszám. 1932 4-6.; 1933,1-3, 7-9.; 1936 1-3. Szerk. György Lajos főtitkár. Kolozsvár., 1932-36. Minerva. Kiadói papírkötésben
19638.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Az Erdélyi Múzeum - kiadja az Erdélyi Múzeum Egyesület Új folyam V. kötet: 1., 3., 4. füzet. Szerk. Erdélyi Pál. Kolozsvár., 1911 Stief Jenő. Kissé sérült papírkötésben
19639.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

19640.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Szinai Miklós - Szűcs László: Horthy Miklós titkos iratai. Magyar Országos Levéltár. Bp., 1972, Kossuth. Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
19641.

Rufpreis:
1 600 HUF

Csicsery-Rónay István - Cserenyey Géza: Koncepciós per a Független Kisgazdapárt szétzúzására 1947. Tanulmány és válogatott dokumentumok. Bp., 1998, 1956-os Intézet. Kiadói papírkötés.
19642.

Rufpreis:
1 600 HUF

19643.

Rufpreis:
1 800 HUF

19644.

Rufpreis:
1 600 HUF

Teleki Mihály levelezése. Szerk.: Gergely Sámuel. A római szent birodalmi gróf Széki Teleki család oklevéltára VI. köt. (1672-1674). Bp., 1912, Magyar Történelmi Társulat (Athenaeum-ny.), XLII+662 p. Kiadói papírkötés sérült borítóval, hátsó hiányos, felvágatlan
19645.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hendrik Willem van Loon: Az emberiség története az ősembertől napjainkig. Bp., 1927, Novák Rudolf és Társa. Kiadói illusztrált egészvászon kötésben gerincen kis beszakadással, száznál több részben színes képpel, melyeket a szerző rajzolt.
19646.

Rufpreis:
1 200 HUF

Admiral Nicholas Horthy [Horthy Miklós], Regent of Hungary: Memoirs. London, 1956, Hutchinson, egészvászon kötés, ráragasztott papírborítóval és védőfóliával, sérült gerinccel, néhol foltos lapokkal. Angol nyelven.
19647.

Rufpreis:
1 600 HUF

Balla Antal: A legújabb kor világtörténete. Bp.,1932, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés,sérült gerinccel
19648.

Rufpreis:
800 HUF

19649.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF