Az Erdélyi Múzeum - Az Erdélyi Múzeum Egyesület szakosztályainak közlönye 4 db szórványszám. 1932 4-6.; 1933,1-3, 7-9.; 1936 1-3. Szerk. György Lajos főtitkár. Kolozsvár., 1932-36. Minerva. Kiadói papírkötésben
Az Erdélyi Múzeum - kiadja az Erdélyi Múzeum Egyesület Új folyam V. kötet: 1., 3., 4. füzet. Szerk. Erdélyi Pál. Kolozsvár., 1911 Stief Jenő. Kissé sérült papírkötésben
Magyar történeti bibliográfia 1825-1867. IV. kötet. Nemmagyar népek. Nemzetiségek.Szerk. Kemény G. Gábor és Katus László. Bp., 1959, Akadémiai Kiadó. 675,[1]p. Kiadói vászonkötésben, jó állapotban, Kissé szakadozott papírborítóval
Szinai Miklós - Szűcs László: Horthy Miklós titkos iratai. Magyar Országos Levéltár. Bp., 1972, Kossuth. Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
Csicsery-Rónay István - Cserenyey Géza: Koncepciós per a Független Kisgazdapárt szétzúzására 1947. Tanulmány és válogatott dokumentumok. Bp., 1998, 1956-os Intézet. Kiadói papírkötés.
Horváth Mihály: Az ipar és kereskedés története Magyarországban, a három utolsó század alatt. Bp.,1984, ÁKV. Reprint kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
Steffen Wenig: A nő az ókori Egyiptomban. Ford.: Székely András. Bp., 1967, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 7500 példányban.
Teleki Mihály levelezése. Szerk.: Gergely Sámuel. A római szent birodalmi gróf Széki Teleki család oklevéltára VI. köt. (1672-1674). Bp., 1912, Magyar Történelmi Társulat (Athenaeum-ny.), XLII+662 p. Kiadói papírkötés sérült borítóval, hátsó hiányos, felvágatlan
Hendrik Willem van Loon: Az emberiség története az ősembertől napjainkig. Bp., 1927, Novák Rudolf és Társa. Kiadói illusztrált egészvászon kötésben gerincen kis beszakadással, száznál több részben színes képpel, melyeket a szerző rajzolt.