Egri Mária: Sváby Lajos. Kugler Könyvek. Bp., 2008, T'Art Alapítvány, 326+5 p. Gazdag képanyaggal, a művész munkáinak reprodukcióval gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1000 példányban.
Rembrandt 400. Rézkarcok és rajzok. Etchings and drawings. A kiállítást rendezte és a katalógust írta: Gerszi Teréz. Bp., 2006, Szépművészeti Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés
John Culme - John G. Strang: Antique Silver and Silver Collecting (Antik ezüst tárgyak és gyűjtésük). Hamlyn, 1973, kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, angol nyelven. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált kiadvány, mely segít az ezüst tárgyak gyűjtésében.
Philippa Glanville: Silver (Ezüst). London, 1996, kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban, angol nyelven. Gazdagon illusztrált kiadvány, mely segítséget nyújt a kivételes ezüst tárgyak beazonosításához és gyűjtéséhez.
Unsere Kunst in Wort und Bild. unter Protectorate ihrer kaiserlichen und königlichen Hoheit der durchlauchtigsten Frau Erzherzogin Maria Theresia. - 2. Ausgabe Wittmann, Rudolf Wien, ca 1900. 188 + 4 p. Aranyozott egészvászon kötésben.
Albert Jackson - David Day: Régiségek gondozása és javítása. Ford.: Farkas Ákos. Bp., 1990, Novotrade. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.