Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 331

19791.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Nicolas Sainte Fare Garnot: Dessins Francais aux XVIIe et XVIIIe siécles. Paris, 2003, Ecole du Louvre. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19792.

Rufpreis:
3 000 HUF

19793.

Rufpreis:
4 000 HUF

19794.

Rufpreis:
4 000 HUF

19795.

Rufpreis:
4 000 HUF

19796.

Rufpreis:
4 000 HUF

John Culme - John G. Strang: Antique Silver and Silver Collecting (Antik ezüst tárgyak és gyűjtésük). Hamlyn, 1973, kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, angol nyelven. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált kiadvány, mely segít az ezüst tárgyak gyűjtésében.
19797.

Rufpreis:
5 000 HUF

Philippa Glanville: Silver (Ezüst). London, 1996, kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban, angol nyelven. Gazdagon illusztrált kiadvány, mely segítséget nyújt a kivételes ezüst tárgyak beazonosításához és gyűjtéséhez.
19798.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kresz Mária: Magyar parasztviselet (1820-1867) Bp.,1956, Akadémiai Kiadó. Kiadói sérült, kopottas félvászon-kötés, kiadói karton tok nélkül. Aláhúzásokkal, bélyegzővel.
19799.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Unsere Kunst in Wort und Bild. unter Protectorate ihrer kaiserlichen und königlichen Hoheit der durchlauchtigsten Frau Erzherzogin Maria Theresia. - 2. Ausgabe Wittmann, Rudolf Wien, ca 1900. 188 + 4 p. Aranyozott egészvászon kötésben.
19800.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Albert Jackson - David Day: Régiségek gondozása és javítása. Ford.: Farkas Ákos. Bp., 1990, Novotrade. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
19801.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

19802.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF