Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 331

19839.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ötvös Nagy Ferenc: Így készült... Bp., 2017, Scolar, 251 p. Kiadói kartonált papírkötés.
19840.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Ötvös Nagy Ferenc: Ónedények restaurálása. 2022, Scolar. Gazdag fekete-fehér képanyaggal, közte "fázisfotókkal" illusztrált. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19841.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

S. Nagy Katalin: László Lakner "real". Budapest-Berlin 1956-2006. Bilder aus deutschen und ungarischen Sammlungen. 2006, Collegum Hungaricum Berlin. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19842.

Rufpreis:
6 000 HUF

19843.

Rufpreis:
4 000 HUF

Somogyi Zsolt: A magyar szecesszió bútorművészete. Az iparművészet remekei. Bp., 2009., Corvina - Iparművészeti Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
19844.

Rufpreis:
10 000 HUF

19845.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Homér Lajos: Keleti miniaturák. Ars Mundi VII. Bp., 1943, Officina. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, gerinc alján és tetején apró szakadásokkal
19846.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ikon design a 21. században. Szerk.: Charlotte és Peter Fiell. Köln-Bp., 2004, Taschen/Vince. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
19847.

Rufpreis:
2 800 HUF

Magyar művészeti almanach az 1909. évre és szinészeti lexikon. D-F. IX. évf. Szerk.: Incze Henrik. Kissé kopott egészvászon kötésben
19848.

Rufpreis:
2 000 HUF

Divald Kornél: A magyar iparművészet története. Szent István Könyvek 75-76. sz. Bp., 1929, Szent István-Társulat, 268+(1) p.+ 16 (fekete-fehér képek) t. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, a címlapon tulajdonosi bélyegzővel.
19849.

Rufpreis:
2 800 HUF

Schrammel Imre: Schrammel. A művész, Schrammel Imre (1933- ) a Nemzet Művésze címmel kitüntetett, Kossuth-díjas iparművész, keramikus, a Magyar Iparművészeti Főiskola egykori rektora által DEDIKÁLT példány. Pécs, 1993, Parti Galéria. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
19850.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF