Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 331

Gy. Szabó Béla: Hónapok. Gy. Szabó Béla (1905-1985) fametszetei. (DEDIKÁLT). (Kolozsvár, 1973), Dacia. Kiadói papírkötésben, kissé sérült, foltos borítóval, részben foltos lapokkal (lapméret: 42x30 cm). A művész által DEDIKÁLT példány.
19863.

Rufpreis:
2 000 HUF

19864.

Rufpreis:
2 000 HUF

Várépítészetünk. Szerk.: Gerő László. Bp., 1975, Műszaki Könyvkiadó. Első kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé sérült fűzéssel, kijáró címlappal.
19865.

Rufpreis:
2 800 HUF

19866.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kós Károly 1883-1977. Bercsényi 28-30. Bp.,1983, BME Építészhallgatóinak kiadványa. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19867.

Rufpreis:
2 800 HUF

19868.

Rufpreis:
2 800 HUF

19869.

Rufpreis:
1 800 HUF

9 db vegyes művészeti katalógus
19870.

Rufpreis:
2 000 HUF

19871.

Rufpreis:
2 000 HUF

Alpár Ágnes: A Cabaret. A Fővárosi Kabarék műsora 1901-1944. Bp., 1979, Magyar Színházi Intézet. 2. kiadás. Kiadói papírkötés.
19872.

Rufpreis:
1 400 HUF

László Ákos: Barangolás Csokonai városában. László Ákos (1940-) által DEDIKÁLT!Debrecen, 2001, Griffes Grafikai Stúdió. Második kiadás. László Ákos egészoldalas grafikáival illusztrálva. Hat nyelvű bevezetővel. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé sérült karton tokkal. Számozatlan példány!
19873.

Rufpreis:
2 400 HUF

Dr. Térey Gábor: Az Országos Magyar Szépművészeti Múzeum régi képtárának katalógusa. Bp., 1924, Országos Magyar Szépművészeti Múzeum, 2 sztl. lev.+ VI+(2)+260+(4) p.+ 40 (kétoldalas, fekete-fehér képek) t. Ötödik kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, ex libris-szel.
19874.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF