Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 331

Képző- és díszítőművészeti körök IV. országos kiállítása. (Kiállítási katalógus). Bp., 1955, Ernst-Múzeum (József Attila-ny.), 39+(1) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés, a borítón minimális szakadással.
19887.

Rufpreis:
1 600 HUF

19888.

Rufpreis:
1 400 HUF

19889.

Rufpreis:
1 400 HUF

19890.

Rufpreis:
1 200 HUF

Marina Cvetajeva: Egy festő portréja. Natalja Goncsarova. Ford.: Rab Zsuzsa. A képeket vál.: Ruzsa György. Gellér Katalin utószavával. Bp., 1980, Magyar Helikon. Színes képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19891.

Rufpreis:
1 400 HUF

19892.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

From Van Eyck to Tiepolo. An Exhibition of Pictures from the Thyssen-Bornemisza Collection 'Villa Favorita' Lugano-Castagnola. National Gallery, 2 March - 30 April 1961. Text. London, 1961, National Gallery. 58 p. Angol nyelven. Kiadói papírkötésben, kissé sérült gerinccel, kissé foltos borítón apró sérülésekkel. Külön lapon: Comaprison between Collection Numbers Lugano and Exhibition Numbers London.
19893.

Rufpreis:
1 000 HUF

Makovecz Imre - Melocco Miklós - Szörényi Levente: Magyar lélek, magyar forma. Manrézia-füzetek 5. Bp., 2007, Éghajlat. Kiadói kartonált papírkötés.
19894.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kisfaludi Strobl Zsigmond: Emberek és szobrok. (DEDIKÁLT). Bp., 1969, Képzőművészeti Alap. Első kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés. A címlapon Kisfaludi Strobl Zsigmond (1884-1975) szobrászművész beragasztott dedikációjával.
19895.

Rufpreis:
1 600 HUF

Fenyő Iván: Velencei metszetek és karcok. Bp., 1968, szépművészeti múzeum. 7 p + 12 t. Kiadói karton mappában.
19896.

Rufpreis:
1 200 HUF

19897.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

19898.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF