Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 331

Tót Endre - Örömdemó - Gladness Demo Photo Talabér Géza. Bp., 2017. Deposit Első kiadás számozott, 7/50. Kiadói papírborítóval (50)p.
19899.

Rufpreis:
5 000 HUF

Beke László: Hommage á Iparterv 1968/69 III. Baranyay András, Erdély Miklós, Jovánovics György, Major János, Méhes László, Szentjóby Tamás. Fészek Galéria, 1989. A művészek munkáinak színes diáival. Kiadói papírkötés, borítón tollas felirattal, hátsó szennylapon tollas jegyzetekkel a művészekről.
19900.

Rufpreis:
5 000 HUF

Vadas József: Németh Aladár. Magyar Formatervezők. Bp.,2009,Scolar. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
19901.

Rufpreis:
3 000 HUF

Elisabeth Foucart-Walter - Pierre Rosenberg: Le chat et la palette. Le chat dans la peinture occidentale du XVe au XXe siecle. Paris, 1987, Adam Biro. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Francia nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
19902.

Rufpreis:
3 000 HUF

Würtz Ádám 25 rajza József Attila születésének 75. évfordulójára 25t ofszet. Kiadói, kissé sérült mappával 25x35 cm
19903.

Rufpreis:
3 000 HUF

1941 Die Kunst im Deutschen Reich. 5. Jahrgang, Folge 12. München, 1941, Zentralverlag der NSDAP, 1 sztl. lev.+ 335-360 p. Rendkívül gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval.
19904.

Rufpreis:
3 000 HUF

S. Cullen, Michael: Der Reichstag. Parlament, Denkmal, Symbol. berlin, 2005. de bra Verlag. 407p. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval.
19905.

Rufpreis:
3 000 HUF

Friedrich Arnold: Anschläge. 220 politische plakate als Dokumente der deutschen Geschichte 1900-1980, ausgewählt und kommentiert von - - . Ebenhausen, 1985, Langewiesche-Brandt. Rendkívül gazdag képanyaggal, egészoldalas plakát-reprodukciókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban.
19906.

Rufpreis:
3 000 HUF

19907.

Rufpreis:
3 000 HUF

Károly Hopp-Halász / Imre Bak. Radiuses and points of view. Szerk.: Róna Kopeczky. Szöveg Dávid Fehér. [Bp.],2017, ACB Researchlab, 81+1 p. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, a borító hátán nagyon apró sérüléssel.
19908.

Rufpreis:
2 000 HUF

Wehner Tibor: Az utolsó óra: mindig üt. The last hour is always struck. Ford.: Pokoly Judit. Ifj. Szlávics László. Bp., 2017, Pauker Holding Kft. Gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
19909.

Rufpreis:
2 800 HUF

Société des Artistes indépendants. "Mémoires d'Artistes" de la Société des Artistes Indépendants 2003-2015. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
19910.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF