Beke László: Hommage á Iparterv 1968/69 III. Baranyay András, Erdély Miklós, Jovánovics György, Major János, Méhes László, Szentjóby Tamás. Fészek Galéria, 1989. A művészek munkáinak színes diáival. Kiadói papírkötés, borítón tollas felirattal, hátsó szennylapon tollas jegyzetekkel a művészekről.
Elisabeth Foucart-Walter - Pierre Rosenberg: Le chat et la palette. Le chat dans la peinture occidentale du XVe au XXe siecle. Paris, 1987, Adam Biro. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Francia nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
1941 Die Kunst im Deutschen Reich. 5. Jahrgang, Folge 12. München, 1941, Zentralverlag der NSDAP, 1 sztl. lev.+ 335-360 p. Rendkívül gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval.
Friedrich Arnold: Anschläge. 220 politische plakate als Dokumente der deutschen Geschichte 1900-1980, ausgewählt und kommentiert von - - . Ebenhausen, 1985, Langewiesche-Brandt. Rendkívül gazdag képanyaggal, egészoldalas plakát-reprodukciókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban.
Károly Hopp-Halász / Imre Bak. Radiuses and points of view. Szerk.: Róna Kopeczky. Szöveg Dávid Fehér. [Bp.],2017, ACB Researchlab, 81+1 p. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, a borító hátán nagyon apró sérüléssel.
Wehner Tibor: Az utolsó óra: mindig üt. The last hour is always struck. Ford.: Pokoly Judit. Ifj. Szlávics László. Bp., 2017, Pauker Holding Kft. Gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.