Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 331

19947.

Rufpreis:
1 600 HUF

Wienerberger brick '12: Ausgezeichnete Ziegelarchitektur international  Callwey Georg D.W. GmbH, 2012 . Kiadói kartonált papírkötésben 191 + 47 p. Gazdag képanyaggal
19948.

Rufpreis:
2 800 HUF

Serena Sutcliffe: Grosse Champagner. Hallwag, 1989. 224p.  . Kiadói vászonkötésben papír védőborítóval
19949.

Rufpreis:
2 000 HUF

1947 Szabadság kiállítás 1848-49-1918-19, 1944-45.Címlapon Derkovits Gyula metszetével. 15p.
19950.

Rufpreis:
1 200 HUF

Murphy, Bernadette: Van Gogh's Ear. The True Story. 2017, Vintage. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19951.

Rufpreis:
1 600 HUF

19952.

Rufpreis:
1 200 HUF

19953.

Rufpreis:
800 HUF

Giorgio Vasari: A renaissance mesterei ? jó állapotban (kopott, foltos borító, gerinc, elszíneződőtt lapélek) Giorgia Vasari életrajzaiból fordította és jegyzetekkel ellátta Honti Rezső - 31 képmelléklettel Győző Andor Kiadása, Budapest, 1933 ? második kiadás Aranyozott gerincű és című kiadói fűzött, egészvászon keménytáblás kötés - 318 p.
19954.

Rufpreis:
1 600 HUF

Amy Eshoo - Kelecsényi Csilla. Bp., 1992. Fészek Kiállítási katalógus 10 p
19955.

Rufpreis:
1 600 HUF

Wallfahrt kennt keine Grenzen. Katalog der Ausstellun im Bayersischen Nationalmuseum München. München, 1984, Bayerisches Nationalmuseum. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
19956.

Rufpreis:
1 600 HUF

19957.

Rufpreis:
2 000 HUF

19958.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF