https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 331

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Fotóművészeti kiskönyvtár 6 kötete.Reismann János, Haár Ferenc, Vajda Ernő, Sugár Kata, Langer Klára, Vadas Ernő. Bp., Corvina. Kartonált papírkötésekben.
1
19803.

Fotóművészeti kiskönyvtár 6 kötete.Reismann János, Haár Ferenc, Vajda Ernő, Sugár Kata, Langer Klára, Vadas Ernő. Bp., Corvina. Kartonált papírkötésekben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hofer Tamás - Fél Edit: Magyar népművészet. Bp., 1975, Corvina. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
19804.

Hofer Tamás - Fél Edit: Magyar népművészet. Bp., 1975, Corvina. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Csiky Tibor (1932-1989) szobrászművész életmű-kiállítása. Szerk.: Százados László. Bp.,1994., Magyar Nemzeti Galéria. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
1
19805.

Csiky Tibor (1932-1989) szobrászművész életmű-kiállítása. Szerk.: Százados László. Bp.,1994., Magyar Nemzeti Galéria. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Monet és barátai. (Kiállítási katalógus). Szerk.: Geskó Judit. Bp., 2003, Szépművészeti Múzeum - Vince Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, jó állapotban
1
19806.

Monet és barátai. (Kiállítási katalógus). Szerk.: Geskó Judit. Bp., 2003, Szépművészeti Múzeum - Vince Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, jó állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
English, Paul: Erotikens historia i Europa. Göteborg, 1932, Elanders Boktrydckeri Aktiebolag. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél szakadt, viseltes állapotban
1
19807.

English, Paul: Erotikens historia i Europa. Göteborg, 1932, Elanders Boktrydckeri Aktiebolag. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél szakadt, viseltes állapotban

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ludmila Kybalová Olga Herbenová Milena Lamarová :  Das große Bilderlexikon der Mode Vom Altertum zur Gegenwart Prag 1966. Artaria. Egészvászon kötésbe, papír védőborítóval
1
19808.

Ludmila Kybalová Olga Herbenová Milena Lamarová : Das große Bilderlexikon der Mode Vom Altertum zur Gegenwart Prag 1966. Artaria. Egészvászon kötésbe, papír védőborítóval

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Jan Durdík: The Pictoral Encyclopedia of Antiques. London, 1972, Hamlyn, egészvászon kötés, angol nyelven. Rendkívül gazdag színes és fekete-fehér képanyaggal illusztrált kiadvány a legkülönbözőbb műtárgyakról.
1
19809.

Jan Durdík: The Pictoral Encyclopedia of Antiques. London, 1972, Hamlyn, egészvászon kötés, angol nyelven. Rendkívül gazdag színes és fekete-fehér képanyaggal illusztrált kiadvány a legkülönbözőbb műtárgyakról.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
2
 
1929 Magyar Művészet szerk Majovszky Pál. V. évfolyam bekötve, Egészvászon kötésben
1
19810.

1929 Magyar Művészet szerk Majovszky Pál. V. évfolyam bekötve, Egészvászon kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Eszterhas, Joe: Hollywoodi fenevad. Memoár. (Dedikált.) (Budapest), 2005. Litkey és Társa (Széchenyi Nyomda, Győr). 525 + [3] p. Egyetlen magyar kiadás. Dedikált: ,,Szeretettel neked. 2010. május 20. Hollywood, USA. Joe Eszterhas". A hollywoodi forgatókönyvíró önéletrajza eredeti nyelven először 2004-ben jelent meg, ,,Hollywood Animal" címen, a magyar származású forgatókönyvíró döntően hollywoodi forgatási történeteket oszt meg olvasóival. Fűzve, színes, illusztrált kiadói borítóban.
1
19811.

Eszterhas, Joe: Hollywoodi fenevad. Memoár. (Dedikált.) (Budapest), 2005. Litkey és Társa (Széchenyi Nyomda, Győr). 525 + [3] p. Egyetlen magyar kiadás. Dedikált: ,,Szeretettel neked. 2010. május 20. Hollywood, USA. Joe Eszterhas". A hollywoodi forgatókönyvíró önéletrajza eredeti nyelven először 2004-ben jelent meg, ,,Hollywood Animal" címen, a magyar származású forgatókönyvíró döntően hollywoodi forgatási történeteket oszt meg olvasóival. Fűzve, színes, illusztrált kiadói borítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Sotheby's árverési katalógus, jáde témában, 2008.
1
19812.

Sotheby's árverési katalógus, jáde témában, 2008.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
4
 
Sotheby's árverési katalógus, kínai régiségek témában, 2008
1
19813.

Sotheby's árverési katalógus, kínai régiségek témában, 2008

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Bonhams 2 darab árverési katalógus, ezüst és ékszer témában, 2010, 2011
1
19814.

Bonhams 2 darab árverési katalógus, ezüst és ékszer témában, 2010, 2011

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
2
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse