Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 331

19779.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Jajczay János:  Árpádházi Szent Margit hétszázéves arculata. Budapest, (1943). Szent István-Társulat (Stephaneum ny.) 168 p. Egyetlen kiadás. Egyháztörténeti, irodalomtörténeti, ikonológiai és művészettörténeti áttekintés Árpád-házi Szent Margit tiszteletéről - 1943. évi szentté avatása alkalmából. A 121. oldaltól negyven oldalnyi képmelléklet I-XL-ig számozva, kétoldalas táblákon. Oldalszámozáson belül szövegközti rajzokkal illusztrálva. Az első előzéken Ex libris. Korabeli félvászon kötésben, a gerincen az aranyozott címfelirat fekete címkén. Jó példány.
19780.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Szunyoghy András: Új rajziskola. Bp., 2021, MMA. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval, előzéklap szakadt, máskülönben jó állapotban.
19781.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

19782.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

19783.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

19784.

Rufpreis:
4 000 HUF

19785.

Rufpreis:
2 000 HUF

19786.

Rufpreis:
4 000 HUF

19787.

Rufpreis:
4 000 HUF

19788.

Rufpreis:
4 000 HUF

19789.

Rufpreis:
6 000 HUF

Dürer Apokalipszis. Bp., 1988, Képzőművészeti Kiadó. Nagy méretű, Dürer metszeteinek reprodukciót tartalmazó könyv. Kiadói papírkötés, tékában, jó állapotban, 48,5x34 cm
19790.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF