Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 380
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3048850
31435
462
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1991. "Első Magyar Neuoropathologiai Konferencia / Sántha Kálmán - Schaffer Károly" bronz emlékérem. Szign.: PP (105mm) T:AU
2950239
31436
462
Numismatik
1991. "OKISZ 1991 BNV" egyoldalas, hátoldalon "A BEMUTOTATT KIVÁLÓ TERMÉKÉRT - ELNÖKSÉG" véséssel, öntött bronz plakett, dísztokban (106mm) T:AU
3109463
31437
462
Numismatik
1992. "200 éves a soproni magyar nyelvű színjátszás / Petőfi Színház Sopron" jelzett Ag emlékérem (36,98g/0.999/42,5mm) T:AU (PP) patina 3104593
31438
462
Numismatik
1992. "VEFAG Tatabánya / FEHOVA kiállítás" ezüstözött emlékérem (40mm) T:AU patina 3104431
31439
462
Numismatik
1993. "Bizományi Kereskedőház és Záloghitel Rt - Mária Terézia alapította az első magyar zálogházat 1773-1993 / Emlékül - Az 1773-ban kelt alapítólevél pecsétjével hitelesítve" kétoldalas bronz emlékérem, eredeti BÁV tokban (60mm) T:UNC kis patina 2940258
31440
462
Numismatik
2931342
31441
462
Numismatik
3087607
31442
462
Numismatik
1993. "Ophthalmologia Interdisciplinaris / Gyöngyös 1993" kétoldalas bronz orvosi emlékérem (70mm) T:AU patina
3010073
31443
462
Numismatik
3109390
31444
462
Numismatik
1994. "Patrona Hungariae 1994" a Nagyváradi templomalapítás emlékére kiadott jelzett, aranyozott Ag emlékérem (15,58g/0.925/38mm) T:PP ujjlenyomat, karc 2973487
31445
462
Numismatik
3024291
31446
462
Numismatik
1996. "Az első magyar útdíjas autópálya felavatása - M1 - ELMKA / Az első magyar hídpénz bevezetése" ezüstözött Br emlékérem dísztokban (42,5mm) T:UNC,AU
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF