Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 380

1991. "Első Magyar Neuoropathologiai Konferencia / Sántha Kálmán - Schaffer Károly" bronz emlékérem. Szign.: PP (105mm) T:AU
31435.

Rufpreis:
5 000 HUF

1991. "OKISZ 1991 BNV" egyoldalas, hátoldalon "A BEMUTOTATT KIVÁLÓ TERMÉKÉRT - ELNÖKSÉG" véséssel, öntött bronz plakett, dísztokban (106mm) T:AU
31436.

Rufpreis:
3 000 HUF

1992. "200 éves a soproni magyar nyelvű színjátszás / Petőfi Színház Sopron" jelzett Ag emlékérem (36,98g/0.999/42,5mm) T:AU (PP) patina
31437.

Rufpreis:
10 000 HUF

1992. "VEFAG Tatabánya / FEHOVA kiállítás" ezüstözött emlékérem (40mm) T:AU patina
31438.

Rufpreis:
1 600 HUF

1993. "Bizományi Kereskedőház és Záloghitel Rt - Mária Terézia alapította az első magyar zálogházat 1773-1993 / Emlékül - Az 1773-ban kelt alapítólevél pecsétjével hitelesítve" kétoldalas bronz emlékérem, eredeti BÁV tokban (60mm) T:UNC kis patina
31439.

Rufpreis:
1 600 HUF

31440.

Rufpreis:
1 000 HUF

31441.

Rufpreis:
1 000 HUF

1993. "Ophthalmologia Interdisciplinaris / Gyöngyös 1993" kétoldalas bronz orvosi emlékérem (70mm) T:AU patina
31442.

Rufpreis:
5 000 HUF

31443.

Rufpreis:
10 000 HUF

1994. "Patrona Hungariae 1994" a Nagyváradi templomalapítás emlékére kiadott jelzett, aranyozott Ag emlékérem (15,58g/0.925/38mm) T:PP ujjlenyomat, karc
31444.

Rufpreis:
6 000 HUF

31445.

Rufpreis:
2 000 HUF

1996. "Az első magyar útdíjas autópálya felavatása - M1 - ELMKA / Az első magyar hídpénz bevezetése" ezüstözött Br emlékérem dísztokban (42,5mm) T:UNC,AU
31446.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF