Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 380

2001. "Bécs-Budapest Duna menti Szupermaraton / Széchenyi István Memorial Regatta" bronz emlékérem. Szign.: MM (42,5mm) T:UNC,AU apró ph
31459.

Rufpreis:
1 600 HUF

2002. "Az M3-as építésében végzett munkáért - Emlékül 2000-2002" névre szóló, egyoldalas bronz plakett, belefoglalt bitumen darabbal, eredeti dísztokban (134mm) T:AU
31460.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

2002. "Sopron-Szombathely vonal villamosítása" fém emlékérem (42,5mm) T:PP
31461.

Rufpreis:
2 000 HUF

2002. "Balaton Kongresszusi Központ és Színház / Naptár 2002" fém emlékérem (42,5mm) T:PP
31462.

Rufpreis:
2 000 HUF

2003. Ezüstözött fém naptárérem (42,5mm) T:AU patina
31463.

Rufpreis:
1 000 HUF

~2003. "FTT Felsőoktatási és Tudományos Tanács - 10 éves" fém emlékérem (42,5mm) T:PP
31464.

Rufpreis:
1 000 HUF

2006. "Nándorfehérvár 1456 / Nándorfehérvári csata emlékére 2006" peremen jelzett Ag emlékérem (34,45g/0.925/42mm) T:PP kis folt
31465.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

2007. "50 éves a Pátzay János Zeneiskola Gyöngyös 2007" bronz emlékérem (~71mm) T:AU
31466.

Rufpreis:
5 000 HUF

2008. "Budapesti Banda Ede Csellóverseny 2008 május 16-18" egyoldalas bronz emlékérem, dísztokban (107mm) T:1-
31467.

Rufpreis:
3 000 HUF

2009. "Életfa Emlékplakett Arany Fokozat / A Magyar Köztársaság Földművelésügyi és Vidékfejlesztési Miniszterétől" névre szóló, részben aranyozott, öntött bronz érdemérem eredeti tokban. Szign.: ML (99mm) T:XF
31468.

Rufpreis:
3 000 HUF

2010. "HUNFILA 2010 Sopron / Nemzetközi Bélyegkiállítás" ezüstözött fém emlékérem (42,5mm) T:AU (PP)
31469.

Rufpreis:
2 000 HUF

2010. A Magyar Pénzverő és a Münze Österreich közös kiadványa 2010. "Mária Terézia Rend" jelzett Ag emlékérem (20g/0.925/40mm) + "Szent István Rend" jelzett Ag emlékérem (20g/0.999/40mm), tájékoztatóval, tanúsítvánnyal, két miniatűr jelvénnyel eredeti dísztokban T:BU /  2010. Joint issue of the Hungarian Mint and Austrian Mint: "Maria Theresia Orden" hallmarked Ag medallion (20g/0.925/40mm)+ "Saint Stephan Orden" hallmarked Ag medallion (20g/0.999/40mm), with information booklet, certificate and two miniature badges in original box C:BU
31470.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF