Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 380
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3029214
31459
462
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
2001. "Bécs-Budapest Duna menti Szupermaraton / Széchenyi István Memorial Regatta" bronz emlékérem. Szign.: MM (42,5mm) T:UNC,AU apró ph
2890236
31460
462
6500
Numismatik
2002. "Az M3-as építésében végzett munkáért - Emlékül 2000-2002" névre szóló, egyoldalas bronz plakett, belefoglalt bitumen darabbal, eredeti dísztokban (134mm) T:AU
3109488
31461
462
Numismatik
2002. "Sopron-Szombathely vonal villamosítása" fém emlékérem (42,5mm) T:PP
3109482
31462
462
Numismatik
2002. "Balaton Kongresszusi Központ és Színház / Naptár 2002" fém emlékérem (42,5mm) T:PP 3084980
31463
462
Numismatik
2003. Ezüstözött fém naptárérem (42,5mm) T:AU patina
2907595
31464
462
Numismatik
~2003. "FTT Felsőoktatási és Tudományos Tanács - 10 éves" fém emlékérem (42,5mm) T:PP
3103978
31465
462
Numismatik
2006. "Nándorfehérvár 1456 / Nándorfehérvári csata emlékére 2006" peremen jelzett Ag emlékérem (34,45g/0.925/42mm) T:PP kis folt
3026007
31466
462
Numismatik
2007. "50 éves a Pátzay János Zeneiskola Gyöngyös 2007" bronz emlékérem (~71mm) T:AU
2806879
31467
462
Numismatik
2008. "Budapesti Banda Ede Csellóverseny 2008 május 16-18" egyoldalas bronz emlékérem, dísztokban (107mm) T:1-
3080070
31468
462
Numismatik
2009. "Életfa Emlékplakett Arany Fokozat / A Magyar Köztársaság Földművelésügyi és Vidékfejlesztési Miniszterétől" névre szóló, részben aranyozott, öntött bronz érdemérem eredeti tokban. Szign.: ML (99mm) T:XF 3109308
31469
462
Numismatik
2010. "HUNFILA 2010 Sopron / Nemzetközi Bélyegkiállítás" ezüstözött fém emlékérem (42,5mm) T:AU (PP) 3104210
31470
462
30000
Numismatik
2010. A Magyar Pénzverő és a Münze Österreich közös kiadványa 2010. "Mária Terézia Rend" jelzett Ag emlékérem (20g/0.925/40mm) + "Szent István Rend" jelzett Ag emlékérem (20g/0.999/40mm), tájékoztatóval, tanúsítvánnyal, két miniatűr jelvénnyel eredeti dísztokban T:BU / 2010. Joint issue of the Hungarian Mint and Austrian Mint: "Maria Theresia Orden" hallmarked Ag medallion (20g/0.925/40mm)+ "Saint Stephan Orden" hallmarked Ag medallion (20g/0.999/40mm), with information booklet, certificate and two miniature badges in original box C:BU
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF