Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 380

1996. "Kishamis 1896 - 1996 / VSC" aranyozott, ezüstözött és bronz emlékérem sor. Szign.: CsZS (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
31447.

Rufpreis:
3 000 HUF

31448.

Rufpreis:
800 HUF

1996. "A Magyar Szemorvostársaság 1996. évi kongresszusa - Budapest / A Honfoglalás 1100. évfordulója" kétoldalas bronz plakett. Szign.: P.B. (78mm) T:AU
31449.

Rufpreis:
10 000 HUF

1997- "Dr. Vásárhelyi Boldizsár díj 1899-1963 / Magyar Útügyi Társaság" kétoldalas, öntött bronz díjplakett eredeti dísztokban (120x119mm) T:AU
31450.

Rufpreis:
8 000 HUF

1998. "Inventors Olympic Games / Genius Prize - Budapest 1998 (Első Feltalálói Olimpia / Géniusz Díj)" ezüstözött fém emlékérem tokban (70mm) T:AU
31451.

Rufpreis:
2 000 HUF

31452.

Rufpreis:
8 000 HUF

1998. "Szent Rókus Kórház - 200 éve a gyógyításban 1798-1998 / Jubileumi emlékérem - 1798-1998 Szent Rókus Kórház" kétoldalas fém emlékérem tokban (42,5mm) T:XF karc, patina
31453.

Rufpreis:
3 000 HUF

31454.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

2000. "Magyar Millennium - Isten áldja a tisztes ipart / A magyar kézművességért - Ipartestületek Országos Szövetsége - IPOSZ" jelzett Ag emlékérem kapszulában, dísztokban, tanúsítvánnyal (31,1g/0.999/42,5mm) T:PP
31455.

Rufpreis:
8 000 HUF

31456.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

~2000. "Szent Kristóf / Társadalombiztosításért" ezüstpatinázott fém emlékérem (42,5mm) T:AU
31457.

Rufpreis:
800 HUF

31458.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF