Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 380
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3024628
31447
462
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1996. "Kishamis 1896 - 1996 / VSC" aranyozott, ezüstözött és bronz emlékérem sor. Szign.: CsZS (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
3086181
31448
462
Numismatik
3087594
31449
462
Numismatik
1996. "A Magyar Szemorvostársaság 1996. évi kongresszusa - Budapest / A Honfoglalás 1100. évfordulója" kétoldalas bronz plakett. Szign.: P.B. (78mm) T:AU
2886905
31450
462
Numismatik
1997- "Dr. Vásárhelyi Boldizsár díj 1899-1963 / Magyar Útügyi Társaság" kétoldalas, öntött bronz díjplakett eredeti dísztokban (120x119mm) T:AU
3011875
31451
462
Numismatik
1998. "Inventors Olympic Games / Genius Prize - Budapest 1998 (Első Feltalálói Olimpia / Géniusz Díj)" ezüstözött fém emlékérem tokban (70mm) T:AU
2826257
31452
462
Numismatik
1998. "1848-1849 A forradalom és szabadságharc 150. évfordulójára" kétoldalas Ag emlékérem kopottas dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal "000127" (31,1g/0.925/42,5mm) T:PP 3102676
31453
462
Numismatik
1998. "Szent Rókus Kórház - 200 éve a gyógyításban 1798-1998 / Jubileumi emlékérem - 1798-1998 Szent Rókus Kórház" kétoldalas fém emlékérem tokban (42,5mm) T:XF karc, patina 2867557
31454
462
500
Numismatik
3101432
31455
462
Numismatik
2000. "Magyar Millennium - Isten áldja a tisztes ipart / A magyar kézművességért - Ipartestületek Országos Szövetsége - IPOSZ" jelzett Ag emlékérem kapszulában, dísztokban, tanúsítvánnyal (31,1g/0.999/42,5mm) T:PP 3030041
31456
462
14000
Numismatik
2000. "Semmelweis / 100 éves a Miskolci Semmelweis (Erzsébet) Kórház " peremen jelzett Ag emlékérem kapszulában, műanyag tokban (33,77g/0.925/42,5mm) T:UNC (eredetileg PP) folt
2960270
31457
462
Numismatik
~2000. "Szent Kristóf / Társadalombiztosításért" ezüstpatinázott fém emlékérem (42,5mm) T:AU 3007623
31458
462
Numismatik
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF