Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 380
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3110697
31423
462
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1985-1991. 5db "MÉE" emlékéremből álló tétel, benne "MÉE Zala megye / Zalaegerszeg", "MÉE Budapest / Pálfy Tamás várkapitány" (2x), "MÉE Szeged / Dugonics András", "MÉE / Teleki Pál" + Bogár Lívia (1957-) 1984. "Képíró Zoltán / Művészünk emlékére Keszthelyi Éremgyűjtők Csoportja" kétoldalas ezüstpatinázott bronz emlékérem sérült ÁPV tokban T:UNC,AU 3005166
31424
462
Numismatik
1986. "100 éves a miskolci Berzeviczky Gergely Kereskedelmi és Vendéglátópari Szakközépiskola 1886-1986" egyoldalas, öntött bronz plakett, dísztokban (96mm) T:AU
3036707
31425
462
Numismatik
1986. "Pannonhalma 1986 - QUIN QUE SAE CULAQUA DRATURAE" egyoldalas, öntött bronz plakett (~116-117mm) T:AU
3109380
31426
462
Numismatik
~1986. "Gróf Széchenyi István - 'A hitel híja szinte minden mozgást elakaszt' / MHB (Magyar Hitel Bank Rt. - Alapítva 1986. december 11." bronz emlékérem (42,5mm) + DN "Széchenyi István / Nagycenk - Emlékmúzeum" bronz emlékérem (47mm) T:AU 3085508
31427
462
Numismatik
1987. "A MÁV Tisztképző Intézet centenáriumára 1887-1987" egyoldalas bronz emlékplakett (97mm) T:AU
3027096
31428
462
Numismatik
1987. "100 éves a Bayer-eljárás" kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:XF
3103890
31429
462
3800
Numismatik
1987. "Farbaky István - Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesülete / 75. Közgyűlés Ózd" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (46mm) T:XF
3010082
31430
462
Numismatik
1987. "50 éves a magyar kőolaj és földgáz termelés / Magyar Olajipari Múzeum és MÉE Zala Megyei Csoportja 1937-1987" peremen jelzett Ag emlékérem, "FOE" mesterjeggyel (34,89g/0.800/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
2932389
31431
462
Numismatik
1988. "Világbanki Beruházás 1988 Petőfi Nyomda" bronzhatásúra festett kerámia plakett, hátoldalon Kecskemét város címerével, sérült dísztokban (78x138mm) T:AU
2971540
31432
462
Numismatik
1989. "Az éltető nap" egyoldalas bronz emlékérem (75mm) T:AU
2950234
31433
462
Numismatik
1990. "OKISZ 1990 BNV" egyoldalas, hátoldalon "A BEMUTOTATT KIVÁLÓ TERMÉKÉRT" véséssel, öntött bronz plakett, dísztokban (93x128mm) T:AU
3102355
31434
462
Numismatik
~1990. "Magyar Köztársaság Polgári Védelem" zománcozott plakett fa talpon T:AU
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF