Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 380

1985-1991. 5db "MÉE" emlékéremből álló tétel, benne "MÉE Zala megye / Zalaegerszeg", "MÉE Budapest / Pálfy Tamás várkapitány" (2x), "MÉE Szeged / Dugonics András", "MÉE / Teleki Pál" + Bogár Lívia (1957-) 1984. "Képíró Zoltán / Művészünk emlékére Keszthelyi Éremgyűjtők Csoportja" kétoldalas ezüstpatinázott bronz emlékérem sérült ÁPV tokban T:UNC,AU
31423.

Rufpreis:
3 000 HUF

1986. "100 éves a miskolci Berzeviczky Gergely Kereskedelmi és Vendéglátópari Szakközépiskola 1886-1986" egyoldalas, öntött bronz plakett, dísztokban (96mm) T:AU
31424.

Rufpreis:
4 000 HUF

1986. "Pannonhalma 1986 - QUIN QUE SAE CULAQUA DRATURAE" egyoldalas, öntött bronz plakett (~116-117mm) T:AU
31425.

Rufpreis:
8 000 HUF

~1986. "Gróf Széchenyi István - 'A hitel híja szinte minden mozgást elakaszt' / MHB (Magyar Hitel Bank Rt. - Alapítva 1986. december 11." bronz emlékérem (42,5mm) + DN "Széchenyi István / Nagycenk - Emlékmúzeum" bronz emlékérem (47mm) T:AU
31426.

Rufpreis:
1 600 HUF
9

1987. "A MÁV Tisztképző Intézet centenáriumára 1887-1987" egyoldalas bronz emlékplakett (97mm) T:AU
31427.

Rufpreis:
3 000 HUF

1987. "100 éves a Bayer-eljárás" kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:XF
31428.

Rufpreis:
3 000 HUF

1987. "Farbaky István - Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesülete / 75. Közgyűlés Ózd" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (46mm) T:XF
31429.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

1987. "50 éves a magyar kőolaj és földgáz termelés / Magyar Olajipari Múzeum és MÉE Zala Megyei Csoportja 1937-1987" peremen jelzett Ag emlékérem, "FOE" mesterjeggyel (34,89g/0.800/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
31430.

Rufpreis:
10 000 HUF

1988. "Világbanki Beruházás 1988 Petőfi Nyomda" bronzhatásúra festett kerámia plakett, hátoldalon Kecskemét város címerével, sérült dísztokban (78x138mm) T:AU
31431.

Rufpreis:
2 000 HUF

1989. "Az éltető nap" egyoldalas bronz emlékérem (75mm) T:AU
31432.

Rufpreis:
2 000 HUF

1990. "OKISZ 1990 BNV" egyoldalas, hátoldalon "A BEMUTOTATT KIVÁLÓ TERMÉKÉRT" véséssel, öntött bronz plakett, dísztokban (93x128mm) T:AU
31433.

Rufpreis:
3 000 HUF

~1990. "Magyar Köztársaság Polgári Védelem" zománcozott plakett fa talpon T:AU
31434.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF