Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 380

Sz. Egyed Emma (1935-) 2002. "Liszt Ferenc Konferencia és Kulturális Központ / Pro Kultúra Sopron" Ag és aranyozott Ag emlékérem pár (31,20g 31,03g/0.999/42mm) T:PP
31302.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Szabolcs Péter (1942-) 1984. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete (MÉE) Zala megyei szervezete / Kisfaludi Strobl Zsigmond" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU
31303.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szabó Géza (1939-) 1990. MÉE Nagykanizsa / A török alóli felszabadulás 300. évfordulójára - Gróf Batthyány Ádám" Ag és bronz emlékérem pár (35,96g/835/42,5mm) T:1,1- (PP) ujjlenyomat Adamo NK3
31304.

Rufpreis:
10 000 HUF

Szabó György (1947-) DN "Budapest Hungary - 1998 - 25th EPS" egyoldalas bronz emlékérem (100mm) T:AU
31305.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szabó Imrefia Béla / Szabó Géza 2010. "Richter Gedeon a magyar gyógyszeripar megteremtője / Tisztelet az elődöknek - MÉE (Magyar Éremgyűjtők Egyesülete) Gyöngyösi Csoport" peremen jelzett, kétoldalas Ag emlékérem tanúsítvánnyal (33,6g/0.925/42,5mm) T:PP fo.
31306.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Szathmáry Gyöngyi (1940-) 1995. "Moholy-Nagy László" egyoldalas bronz emlékplakett (127mm) T:UNC,AU kis patina, a hátoldalán papírcetli
31307.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Szentirmai Zoltán (1941-) 1986. "Liszt Ferenc 1811-1886 / Emlékezetül 1986-ban" kétoldalas bronz plakett eredeti dísztokban (109mm) T:UNC / Hungary 1986. "Liszt Ferenc 1811-1886 / Emlékezetül 1986-ban (In Memoriam in 1986)" double-sided bronze plaque in original display case. Sign.: Zoltán Szentirmai (109mm) C:UNC
31308.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Szentirmai Zoltán (1941-) 1998. "1998-as atlétikai Európa-bajnokság" kétoldalas bronz emlékérem eredeti velúr zsebben (10x), kettő közülük "OLYMPIAFILA '98 BUDAPEST" gravírozással (60mm) T:AU
31309.

Rufpreis:
8 000 HUF

ifj. Szlávics László (1959-) 1991. "Széchenyi István / Születése 200. évfordulójára" kétoldalas bronz emlékérem (40mm) T:AU
31310.

Rufpreis:
2 000 HUF

ifj. Szlávics László (1959- ) DN "Labor Műszeripari Művek / Pro labore et fidelitate" bronz emlékérem tokban (53mm) T:XF patina
31311.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szolláth György (1927-) / Vadász György (1924-1997) 1982. "MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely / Marcus Aurelius" bronz emlékérem (42,5mm) + jelzett Ag emlékérem (34,70g/0.640/42,5mm) T:1 kis patina Adamo SH1
31312.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szolláth György (1927-) / Vadász György (1924-1997) 1982. "MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely / Marcus Aurelius" jelzett Ag és bronz emlékérem pár (34,83g/0.640/42,5mm) T:UNC,AU Adamo SH1
31313.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF