Sz. Egyed Emma (1935-) 2002. "Liszt Ferenc Konferencia és Kulturális Központ / Pro Kultúra Sopron" Ag és aranyozott Ag emlékérem pár (31,20g 31,03g/0.999/42mm) T:PP