Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 380

Rajki László (1939-) 1988. "Eötvös József 1813-1871 / MÉE Orosháza" Ag és bronz emlékérem pár, az ezüst peremén "SZG" jelzéssel (35,49g/0.835/42,5mm) T:PP,UNC patina, ujjlenyomat Adamo OH2
31290.

Rufpreis:
8 000 HUF

Rajki László (1939- ) ~1970-1980. "A Kisdobosok és Úttörők körében végzett kiemelkedő mozgalmi munkáért - Orosháza" kétoldalas bronz emlékérem (89mm) T:AU patina
31291.

Rufpreis:
8 000 HUF

Renner Kálmán (1927-1994) 1970. "III. Soproni Temperöntési és Mintakészítési Napok" bronzozott fém emlékplakett (57x95mm) T:VF
31292.

Rufpreis:
1 000 HUF

Renner Kálmán (1927-1994) 1991. "Gróf Széchenyi István / MÉE Soproni Csoport 1991" Ag és bronz emlékérem pár (35,60g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
31293.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Sebestyén Sándor (1949-) 1989. "MÉE - 200 éves a sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnázium" bronz emlékérem (42,5mm) + jelzett Ag emlékérem (35,38g/0.835/42,5mm) T:1,1- (PP) ujjlenyomat Adamo SU2
31294.

Rufpreis:
8 000 HUF

Simon Ferenc (1922-) 1985. "A szolnoki vár 300 éve szabad / MÉE - A török uralom véget ért" Ag és bronz emlékérem pár (34,57/0.640g/42,5mm) T:BU
31295.

Rufpreis:
10 000 HUF

Somogyi Árpád (1926-) ~1980. "T.O.T. (Termelőszövetkezetek Országos Tanácsa) / Kiváló Termelőszövetkezeti Munkáért" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (95mm) + "T.O.T." műgyantás kitüntető jelvény eredeti tokban (25mm) T:AU
31296.

Rufpreis:
1 600 HUF

31297.

Rufpreis:
1 600 HUF

Sülle Mária 2000. "A Magyar Állam 1000 éves" Ag emlékérem (~35g/0.925/42,5mm), körülötte aranyozott Br "2001 Naptár" érem dísztokban T:1-,2 (PP) patina
31298.

Rufpreis:
12 000 HUF

Sz. Egyed Emma (1935-) 1995. "Sopron" egyoldalas fém emlékérem (42,5mm) T:AU patina (eredetileg PP)
31299.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sz. Egyed Emma (1935-) 1995. "A Soproni Sörgyár 100 éves" fém emlékérem (42,5mm) T:AU patina (eredetileg PP)
31300.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sz. Egyed Emma (1935-2016) 1999. "10 éves a Dental Pannonia / Pannonia Med Hotel Sopron - Épült 1893. évben" fém emlékérem (42,5mm) T:AU (PP) patina
31301.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF