Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 380
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3109353
31266
462
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 2000. "50 éves az MKB 1950-2000 / A legnagyobb magyar - Széchenyi István" kétoldalas jelzett Ag emlékérem (31,53g/0.999/42,5mm) T:AU (PP) ujjlenyomat 3104330
31267
462
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 2008. "50 éves a Győri Éremgyűjtők Egyesülete" jelzett Ag emlékérem (46,72g/0.925/42,5mm) T:PP Adamo GR6
3104209
31268
462
5500
Numismatik
Lisztes István (1942-) 1973. "MÉE - Jászberényi Csoport / Pest-Buda-Óbuda egyesítésének századik évfordulójára" Ag emlékérem (25,51g/0.800/42,5mm) T:UNC Adamo JB1 3106254
31269
462
9500
Numismatik
Lukácsy Lajos (1876-1927) DN "Goldmark (Károly)" egyoldalas bronz plakett, peremén "SMB" gyártói jelzéssel (89x55mm) T:AU ph, patina
2959065
31270
462
Numismatik
Madarassy Walter (1909-1994) 1937. "SOCIETAS REGIA MEDICORVM BVDAPESTINENSIS RECOLIT CENTENARIVM CONDITIONIS (A Budapesti Királyi Orvosegyesület Centenáriuma)" fém gomblyuk jelvény (20mm) T:1- HV 1306.
3109798
31271
462
Numismatik
Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "Budapest - Szent István / Szent Jobb" kétoldalas bronz emlékérem (40mm) T:AU,XF 2927774
31272
462
Numismatik
Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest" bronz gomblyukjelvény hátlapon "Ludvig Bp." gyártói jelzéssel (23mm) T:XF patina
3109967
31273
462
Numismatik
Madarassy Walter (1909-1994) 1973. "Budapest 1873-1973" egyoldalas, öntött bronz plakett dísztokban (78x101mm) T:UNC 3028084
31274
462
Numismatik
3024030
31275
462
Numismatik
3087614
31276
462
Numismatik
Madarassy Walter (1909-1994) 1984. "Dr. Imre József születésének 100. évfordulójára 1884-1945 / 75 éves a Szemklinika" kétoldalas bronz emlékplakett (~86,5mm) T:AU patina
2295395
31277
462
7500
Numismatik
Mladonyiczky Béla (1936-1995) ~1970. "Kulich Gyula" öntött Br emlékérem tokban (97mm) T:1
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF