Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 380

Lebó Ferenc (1960-) 2000. "50 éves az MKB 1950-2000 / A legnagyobb magyar - Széchenyi István" kétoldalas jelzett Ag emlékérem (31,53g/0.999/42,5mm) T:AU (PP) ujjlenyomat
31266.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Lebó Ferenc (1960-) 2008. "50 éves a Győri Éremgyűjtők Egyesülete" jelzett Ag emlékérem (46,72g/0.925/42,5mm) T:PP Adamo GR6
31267.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Lisztes István (1942-) 1973. "MÉE - Jászberényi Csoport / Pest-Buda-Óbuda egyesítésének századik évfordulójára" Ag emlékérem (25,51g/0.800/42,5mm) T:UNC Adamo JB1
31268.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Lukácsy Lajos (1876-1927) DN "Goldmark (Károly)" egyoldalas bronz plakett, peremén "SMB" gyártói jelzéssel (89x55mm) T:AU ph, patina
31269.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Madarassy Walter (1909-1994) 1937. "SOCIETAS REGIA MEDICORVM BVDAPESTINENSIS RECOLIT CENTENARIVM CONDITIONIS (A Budapesti Királyi Orvosegyesület Centenáriuma)" fém gomblyuk jelvény (20mm) T:1- HV 1306.
31270.

Rufpreis:
4 000 HUF

Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "Budapest - Szent István / Szent Jobb" kétoldalas bronz emlékérem (40mm) T:AU,XF
31271.

Rufpreis:
2 000 HUF

Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest" bronz gomblyukjelvény hátlapon "Ludvig Bp." gyártói jelzéssel (23mm) T:XF patina
31272.

Rufpreis:
1 000 HUF

Madarassy Walter (1909-1994) 1973. "Budapest 1873-1973" egyoldalas, öntött bronz plakett dísztokban (78x101mm) T:UNC
31273.

Rufpreis:
3 000 HUF

31274.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

31275.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Madarassy Walter (1909-1994) 1984. "Dr. Imre József születésének 100. évfordulójára 1884-1945 / 75 éves a Szemklinika" kétoldalas bronz emlékplakett (~86,5mm) T:AU patina
31276.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Mladonyiczky Béla (1936-1995) ~1970. "Kulich Gyula" öntött Br emlékérem tokban (97mm) T:1
31277.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF