https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 380

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1899. "Petőfi - Bem / Emlék Érem 1899. március 15." bronz emlékmedál füllel, mellszalag nélkül (29mm) T:XF patina, ph.
1
31350.

1899. "Petőfi - Bem / Emlék Érem 1899. március 15." bronz emlékmedál füllel, mellszalag nélkül (29mm) T:XF patina, ph.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1900. "Petőfi Sándor" 2xklf ezüstözött bronz lemezplakett (51x70mm) T:XF,VF
1
31351.

~1900. "Petőfi Sándor" 2xklf ezüstözött bronz lemezplakett (51x70mm) T:XF,VF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1902. "Kossuth Lajos 1802-1902" születésének 100. évfordulójára kiadott aranyozott bronz emlékérem füllel (29mm) T:AU
1
31352.

1902. "Kossuth Lajos 1802-1902" születésének 100. évfordulójára kiadott aranyozott bronz emlékérem füllel (29mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1902. "Kossuth Lajos 1802-1902" születésének 100. évfordulójára kiadott aranyozott bronz emlékérem füllel (30mm) T:F
1
31353.

1902. "Kossuth Lajos 1802-1902" születésének 100. évfordulójára kiadott aranyozott bronz emlékérem füllel (30mm) T:F

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1920. "Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete" bronz díjérem (36mm) T:2 ph.
1
31354.

~1920. "Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete" bronz díjérem (36mm) T:2 ph.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1931. "A Sárospataki Ref. Főiskola 400 Éves Jubileuma - 1531-1931 / Dicsérjétek és féljétek az Istent! - (Jel.K.XIV. 6-7.)" bronz emlékérem (36,5mm) T:AU
1
31355.

1931. "A Sárospataki Ref. Főiskola 400 Éves Jubileuma - 1531-1931 / Dicsérjétek és féljétek az Istent! - (Jel.K.XIV. 6-7.)" bronz emlékérem (36,5mm) T:AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
13
 
1936. "A Mosoni Ének és Zeneegylet tízéves fennállásának emlékére 1926-1936" Liszt Ferenc jobbra néző portréját ábrázoló bronz plakett kitámasztható fa talapzaton. Szign.: RK (210x158mm, fa talp 284x240mm) T:AU / Hungary 1936. "A Mosoni Ének és Zeneegylet tízéves fennállásának emlékére 1926-1936" cast bronze plaque with the right looking portrait of Ferenc Liszt on wooden base. Sign.: RK (210x158mm, wooden base 284x240mm) C:AU
1
31356.

1936. "A Mosoni Ének és Zeneegylet tízéves fennállásának emlékére 1926-1936" Liszt Ferenc jobbra néző portréját ábrázoló bronz plakett kitámasztható fa talapzaton. Szign.: RK (210x158mm, fa talp 284x240mm) T:AU / Hungary 1936. "A Mosoni Ének és Zeneegylet tízéves fennállásának emlékére 1926-1936" cast bronze plaque with the right looking portrait of Ferenc Liszt on wooden base. Sign.: RK (210x158mm, wooden base 284x240mm) C:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1938. "Szálasi Ferenc" kétoldalas, öntött bronz emlékérem. Szign.: Pincés I. (26mm) T:VF
1
31357.

1938. "Szálasi Ferenc" kétoldalas, öntött bronz emlékérem. Szign.: Pincés I. (26mm) T:VF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
10
 
1938. "Munkás Testedző Egyesület - MTE 1908-1938" bronz gomblyukjelvény (29x28mm) T:AU
1
31358.

1938. "Munkás Testedző Egyesület - MTE 1908-1938" bronz gomblyukjelvény (29x28mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1943. "A Magyar Úszó Egyesület 50 éve a sport szolgálatában" fém díjérem (69mm) T:AU,XF
1
31359.

1943. "A Magyar Úszó Egyesület 50 éve a sport szolgálatában" fém díjérem (69mm) T:AU,XF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1943. "Dr. zalai Fenyvessy Béla egyetemi ny. r. tanár 25 éves tanári jubileumára hálás tanítványai 1918-1943" bronz emlékplakett (61x40mm) T:XF patina
1
31360.

1943. "Dr. zalai Fenyvessy Béla egyetemi ny. r. tanár 25 éves tanári jubileumára hálás tanítványai 1918-1943" bronz emlékplakett (61x40mm) T:XF patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1948. "Magyar Kommunista Párt - III. Megyei Konferencia - 1948. február 7-8. Szombathely" egyoldalas fém plakett (109mm) T:2,2-
1
31361.

1948. "Magyar Kommunista Párt - III. Megyei Konferencia - 1948. február 7-8. Szombathely" egyoldalas fém plakett (109mm) T:2,2-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse