Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 380
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2952695
31350
462
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1899. "Petőfi - Bem / Emlék Érem 1899. március 15." bronz emlékmedál füllel, mellszalag nélkül (29mm) T:XF patina, ph.
2935858
31351
462
Numismatik
~1900. "Petőfi Sándor" 2xklf ezüstözött bronz lemezplakett (51x70mm) T:XF,VF
3017276
31352
462
Numismatik
1902. "Kossuth Lajos 1802-1902" születésének 100. évfordulójára kiadott aranyozott bronz emlékérem füllel (29mm) T:AU
3028800
31353
462
Numismatik
1902. "Kossuth Lajos 1802-1902" születésének 100. évfordulójára kiadott aranyozott bronz emlékérem füllel (30mm) T:F
2830558
31354
462
Numismatik
~1920. "Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete" bronz díjérem (36mm) T:2 ph.
3083566
31355
462
Numismatik
1931. "A Sárospataki Ref. Főiskola 400 Éves Jubileuma - 1531-1931 / Dicsérjétek és féljétek az Istent! - (Jel.K.XIV. 6-7.)" bronz emlékérem (36,5mm) T:AU 2997977
31356
462
24000
Numismatik
1936. "A Mosoni Ének és Zeneegylet tízéves fennállásának emlékére 1926-1936" Liszt Ferenc jobbra néző portréját ábrázoló bronz plakett kitámasztható fa talapzaton. Szign.: RK (210x158mm, fa talp 284x240mm) T:AU / Hungary 1936. "A Mosoni Ének és Zeneegylet tízéves fennállásának emlékére 1926-1936" cast bronze plaque with the right looking portrait of Ferenc Liszt on wooden base. Sign.: RK (210x158mm, wooden base 284x240mm) C:AU
3101578
31357
462
Numismatik
1938. "Szálasi Ferenc" kétoldalas, öntött bronz emlékérem. Szign.: Pincés I. (26mm) T:VF 3042881
31358
462
Numismatik
1938. "Munkás Testedző Egyesület - MTE 1908-1938" bronz gomblyukjelvény (29x28mm) T:AU
3008138
31359
462
Numismatik
1943. "A Magyar Úszó Egyesület 50 éve a sport szolgálatában" fém díjérem (69mm) T:AU,XF 3010608
31360
462
Numismatik
2556460
31361
462
Numismatik
1948. "Magyar Kommunista Párt - III. Megyei Konferencia - 1948. február 7-8. Szombathely" egyoldalas fém plakett (109mm) T:2,2-
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF