Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 380

Csóka Zsuzsa (1962-) 2007. "125 éve született Berán Lajos / MÉE Dunaújváros - 37. Vándorgyűlés" peremén jelzett Ag emlékérem kapszulában (33,39g/0.925/42,5mm) T:PP kis karc
31181.

Rufpreis:
12 000 HUF

Csóka Zsuzsa (1962-) 2009. "Rómer Flóris Múzeumalapító 1815 - 1889 / A MÉE 39. Vándorgyűlése - Győr - Győri csata 1809. VI. 14. - 2009. VIII. 8-9" peremen jelzett Ag emlékérem kapszulában (33,22g/0.925/42,5mm) T:PP karc Adamo GR7
31182.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Csucs Viktória (1934-) 1973. "Pest - Buda - Óbuda - 1873 / Budapest 1973 - Pro memor urbe centen" jelzetlen Ag emlékérem (25,19g/0.800/42,5mm) T:AU
31183.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Csucs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31184.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csucs Viktória (1934-1993) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" kétoldalas bronz emlékérem sérült "ÁPV" tokban (42,5mm) + Kelemen Kristóf (1922-2001) 1987. "MÉE / Erzsébet királyné születésének emlékére" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC
31185.

Rufpreis:
1 800 HUF

31186.

Rufpreis:
1 200 HUF

Csucs Viktória (1934-1993) DN "Petőfi Sándor 1823-1849 / Ott essem el én, a harc mezején" jelzett Ag emlékérem (16,12g/0.925/32mm) T:PP ujjlenyomat, fo.
31187.

Rufpreis:
4 000 HUF

31188.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Ecsedi Mária (1941-) 1998. "A pákozdi csata 150. évfordulója - Székesfehérvár MÉE / A haditanács helyszíne Sukoró ref-templom 1848-1998" jelzett Ag emlékérem (35,64g/0.835/42,5mm) T:PP fo.
31189.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Fekete Géza (Dezső) (1939-2021) 1973. "25 éves az Újító Mozgalom 1948-1973." bronz emlékérem (59mm) T:AU
31190.

Rufpreis:
800 HUF

31191.

Rufpreis:
2 000 HUF

31193.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF