Fritz Mihály (1947-) 1988. "20 éves a MÉE Fejér megyei Szervezete 1988 / Veretett a törökök kivonulásának 300. évfordulóján" bronz emlékérem (42,5mm) + jelzett Ag emlékérem (35,17g/0.835/42,5mm) Adamo SF10 T:1,1- (PP)
Fritz Mihály (1947-) 1988. "MÉE Alba Regia Szervezete államalapítónk halálának emlékére / Szent István 1938 fejereklyetartó 1777" bronz emlékérem (42,5mm) + jelzett Ag emlékérem (35,43g/0.835/42,5mm) T:1,1- (PP) ujjlenyomat Adamo SF9
Fritz Mihály (1947- ) 1988. "Szent István király / MÉE Alba Regia Szervezete 1988 - Államalapítónk halálának emlékére" bronz emlékérem (42,5mm) + 1988. "20 éves a MÉE Fejér megyei Szervezete 1988 / Veretett a törökök kivonulásának 300. évfordulóján" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo SF9, SF10
Fritz Mihály (1947-) 1989. "Ofotért 1949-1989 / 150 éves a fotográfia" jelzett Ag, aranyozott fém és bronz emlékérem sor (35,72g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
Fritz Mihály (1947-) 1990. "Csány László / MLE Zala Megyei Szervezete 1990 - Csány László születésének 200. évfordulója" Br emlékérem hibás "1848"-as évszámmal! T:UNC,AU Adamo ZE8
Fritz Mihály (1947-) 1990. "Csány László / MLE Zala Megyei Szervezete 1990 - Csány László születésének 200. évfordulója" peremen "SZG" jelzett Ag és bronz emlékérem pár (35,97g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) Adamo ZE8a
Fritz Mihály (1947-) 1993. "120 éve tanácsi jogú város Kaposvár - 25 éves az Éremgyűjtő Csoport / Kelta Oppidum és verde - Szalacska" Ag emlékérem (35,81g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) Adamo KV3