Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 380

Garamkeszi János (1936- ) 1984. "Mezőtúr megyei város / 10 éves a MÉE Mezőtúri Csoportja" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC Adamo MT1
31218.

Rufpreis:
800 HUF

Gáti Gábor (1937-) 1989. "A MÉE XIX. Vándorgyűlése Sátoraljaújhely - Széphalom / Kazinczy Ferenc 1759-1831" bronz és Ag emlékérem pár, peremén "SZG" jelzéssel (34,73g/0.835/42,5mm) T:AU, AU (PP) patina, karc, ujjlenyomat
31219.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Gömbös László (1926-2010) 1975. "Fényes Szelek Ifjúsági Klubok Vetélkedője - Debrecen 1975" egyoldalas, öntött bronz plakett (150mm) T:1-
31220.

Rufpreis:
4 000 HUF

Iván István (1905-1968) ~1960. "Colonia Claudia Savaria XLIII" egyoldalas bronz emlékérem (60mm) T:AU
31221.

Rufpreis:
1 600 HUF

Iván István (1905-1968) 1961. "Az Állami Déryné Színház 10. évfordulójára" ezüstpatinázott bronz emlékérem (50mm) T:AU
31222.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Iván István (1905-1968) 1971. "Az Állami Déryné Színház 20. évfordulójára" ezüstpatinázott bronz emlékérem (50mm) T:XF
31223.

Rufpreis:
1 400 HUF

Janzer Frigyes (1939-) 1986. "Első Országos Rácz Aladár Cimbalom Verseny" kétoldalas bronz plakett eredeti dísztokban (~115-118mm) T:AU
31224.

Rufpreis:
8 000 HUF

Jeckel Ferenc (1950-2012) 1970. "Szövetkezeti Munkáért Jubileumi Emlék 1945-1970" kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:AU patina
31225.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kelemen Kristóf (1922-2001) 1987. "MÉE / Erzsébet királyné születésének emlékére" bronz, Cu-Ni, Ag emlékérem, sérült, plombált ÁPV tokban (36g/0.640/42,5mm) T:PP,UNC
31226.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kelemen Kristóf (1922-2001) 1987. "MÉE / Erzsébet királyné születésének emlékére" bronz és ezüstözött fém emlékérem pár (42,5mm) T:AU, AU (eredetileg PP)
31227.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kelemen Kristóf (1922-2001) 2005. "Beck Ö. Fülöp éremművészetünk megújítója 1873-1945 / Halálának 60. évfordulóján" peremen jelzett Ag emlékérem kapszulában (33,51g/0.925/42,5mm) T:PP felszíni karcok
31228.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Képíró Zoltán (1944-1981) 1975. "150 éves a Magyar Tudományos Akadémia" ezüstözött fém emlékérem (42,5mm) T:AU (PP) ujjlenyomat, kis karc
31229.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF