Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 380
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2993909
31218
462
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Garamkeszi János (1936- ) 1984. "Mezőtúr megyei város / 10 éves a MÉE Mezőtúri Csoportja" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC Adamo MT1
3029961
31219
462
14000
Numismatik
Gáti Gábor (1937-) 1989. "A MÉE XIX. Vándorgyűlése Sátoraljaújhely - Széphalom / Kazinczy Ferenc 1759-1831" bronz és Ag emlékérem pár, peremén "SZG" jelzéssel (34,73g/0.835/42,5mm) T:AU, AU (PP) patina, karc, ujjlenyomat 2578955
31220
462
Numismatik
Gömbös László (1926-2010) 1975. "Fényes Szelek Ifjúsági Klubok Vetélkedője - Debrecen 1975" egyoldalas, öntött bronz plakett (150mm) T:1-
3085061
31221
462
Numismatik
Iván István (1905-1968) ~1960. "Colonia Claudia Savaria XLIII" egyoldalas bronz emlékérem (60mm) T:AU
3030243
31222
462
Numismatik
Iván István (1905-1968) 1961. "Az Állami Déryné Színház 10. évfordulójára" ezüstpatinázott bronz emlékérem (50mm) T:AU
3101928
31223
462
Numismatik
Iván István (1905-1968) 1971. "Az Állami Déryné Színház 20. évfordulójára" ezüstpatinázott bronz emlékérem (50mm) T:XF
2975204
31224
462
Numismatik
Janzer Frigyes (1939-) 1986. "Első Országos Rácz Aladár Cimbalom Verseny" kétoldalas bronz plakett eredeti dísztokban (~115-118mm) T:AU
3084974
31225
462
Numismatik
Jeckel Ferenc (1950-2012) 1970. "Szövetkezeti Munkáért Jubileumi Emlék 1945-1970" kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:AU patina
3043828
31226
462
Numismatik
Kelemen Kristóf (1922-2001) 1987. "MÉE / Erzsébet királyné születésének emlékére" bronz, Cu-Ni, Ag emlékérem, sérült, plombált ÁPV tokban (36g/0.640/42,5mm) T:PP,UNC 3107072
31227
462
Numismatik
Kelemen Kristóf (1922-2001) 1987. "MÉE / Erzsébet királyné születésének emlékére" bronz és ezüstözött fém emlékérem pár (42,5mm) T:AU, AU (eredetileg PP) 3104020
31228
462
Numismatik
Kelemen Kristóf (1922-2001) 2005. "Beck Ö. Fülöp éremművészetünk megújítója 1873-1945 / Halálának 60. évfordulóján" peremen jelzett Ag emlékérem kapszulában (33,51g/0.925/42,5mm) T:PP felszíni karcok
3029347
31229
462
Numismatik
Képíró Zoltán (1944-1981) 1975. "150 éves a Magyar Tudományos Akadémia" ezüstözött fém emlékérem (42,5mm) T:AU (PP) ujjlenyomat, kis karc
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF