Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 380

DN "Elismerésül a Kontakta Alkatrészgyár törzsgárda tagjainak - 15 és 40 év után" egyoldalas bronz és aranyozott bronz emlékérem (2xklf) (63mm) T:XF
31483.

Rufpreis:
1 400 HUF

DN "Árpád vezér - Feszty körkép Ópusztaszer / Verecke útján" bronz emlékérem. Szign.: LS? (42,5mm) + Lebó Ferenc (1960-) 1994. "Attila találkozása Nagy Szent Leó Pápával / Szent István" aranyozott Cu emlékérem, sorszámozott tanúsítvánnyal (42,5mm) T:AU (PP)
31484.

Rufpreis:
5 000 HUF

DN "Nagyboldogasszony templom Celldömölk" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC
31485.

Rufpreis:
1 600 HUF
9

DN "Országos Közlekedésbiztonsági Tanács" porcelán egyoldalas emlékérem (98mm) T:1
31486.

Rufpreis:
1 000 HUF

DN "Zsigmondy Vilmos 1821-1888" bronz lemezplakett (30x40mm) T:XF patina
31487.

Rufpreis:
1 400 HUF

DN "Eredményes Pártmunkáért MSZMP BM PB (Belügyminisztérium Pártbizottság" ezüstpatinázott bronz emlékérem, eredeti, kissé sérült tokban (88mm) T:1,1-
31488.

Rufpreis:
1 000 HUF

DN "Went István" Kossuth-díjas orvost ábrázoló egyoldalas bronz plakett (93mm) T:AU
31489.

Rufpreis:
5 000 HUF

DN "Magyar címer" öntött bronz plakett, hátoldalán akasztóval (121x240mm) T:XF
31490.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

DN "A rehabilitációért - Magyar Rehabilitációs Társaság" kétoldalas bronz emlékplakett (117mm) T:UNC kis patina
31491.

Rufpreis:
8 000 HUF

DN "MAGÉV - Műszaki Anyag és Gépkereskedelmi Vállalat" tükörírással írt egyoldalas bronz emlékérem (41mm) T:AU patina
31492.

Rufpreis:
2 000 HUF

DN "Tisza II / A Tisza II KISZ védnökségben végzett munkáért" bronz emlékérem (75mm) T:AU kis ph
31493.

Rufpreis:
1 000 HUF

DN "Magyar Köztársaság / Magyar Polgári Védelem - A lakosság védelméért" aranyozott bronz emlékérem (41mm) T:UNC (eredetileg PP)
31494.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF