Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 380
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3105627
31483
462
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
DN "Elismerésül a Kontakta Alkatrészgyár törzsgárda tagjainak - 15 és 40 év után" egyoldalas bronz és aranyozott bronz emlékérem (2xklf) (63mm) T:XF 3087959
31484
462
Numismatik
DN "Árpád vezér - Feszty körkép Ópusztaszer / Verecke útján" bronz emlékérem. Szign.: LS? (42,5mm) + Lebó Ferenc (1960-) 1994. "Attila találkozása Nagy Szent Leó Pápával / Szent István" aranyozott Cu emlékérem, sorszámozott tanúsítvánnyal (42,5mm) T:AU (PP) 3109303
31485
462
Numismatik
DN "Nagyboldogasszony templom Celldömölk" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC 2792833
31486
462
Numismatik
DN "Országos Közlekedésbiztonsági Tanács " porcelán egyoldalas emlékérem (98mm) T:1
3086810
31487
462
Numismatik
DN "Zsigmondy Vilmos 1821-1888" bronz lemezplakett (30x40mm) T:XF patina
3086167
31488
462
Numismatik
DN "Eredményes Pártmunkáért MSZMP BM PB (Belügyminisztérium Pártbizottság" ezüstpatinázott bronz emlékérem, eredeti, kissé sérült tokban (88mm) T:1,1- 3087643
31489
462
Numismatik
DN "Went István" Kossuth-díjas orvost ábrázoló egyoldalas bronz plakett (93mm) T:AU 3085973
31490
462
Numismatik
DN "Magyar címer" öntött bronz plakett, hátoldalán akasztóval (121x240mm) T:XF 3031562
31491
462
Numismatik
DN "A rehabilitációért - Magyar Rehabilitációs Társaság" kétoldalas bronz emlékplakett (117mm) T:UNC kis patina
3085455
31492
462
Numismatik
DN "MAGÉV - Műszaki Anyag és Gépkereskedelmi Vállalat" tükörírással írt egyoldalas bronz emlékérem (41mm) T:AU patina
2987384
31493
462
Numismatik
DN "Tisza II / A Tisza II KISZ védnökségben végzett munkáért" bronz emlékérem (75mm) T:AU kis ph
3008705
31494
462
Numismatik
DN "Magyar Köztársaság / Magyar Polgári Védelem - A lakosság védelméért" aranyozott bronz emlékérem (41mm) T:UNC (eredetileg PP)
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF