31440.
Beendet 462. Fernauktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
1993. "15. Nemzetközi Gerontológiai Kongresszus - Magyarország, Budapest 1993. július 4-9." egyoldalas aranyozott fém emlékérem sérült műanyag tokban (42mm) T:AU