https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 291

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
14K arany (Au) bross. gyönggyel és zafirral ékítve jelzett nettó 7,82 g + üveg 35 mm
1
22051.

14K arany (Au) bross. gyönggyel és zafirral ékítve jelzett nettó 7,82 g + üveg 35 mm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
EUR
,
312,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1881 Antik ezüst (Ag) kiskanál 13 latos ezüst jellel jelzett D2-F. mesterjeggyel 24,3 g
1
22052.

1881 Antik ezüst (Ag) kiskanál 13 latos ezüst jellel jelzett D2-F. mesterjeggyel 24,3 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arany (Au) 14K szoliter köves gyűrű, jelzett, méret: 58, bruttó: 1,6 g
1
22053.

Arany (Au) 14K szoliter köves gyűrű, jelzett, méret: 58, bruttó: 1,6 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Ezüst (Ag) fantáziaszemes karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 1,6 g
1
22054.

Ezüst (Ag) fantáziaszemes karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 1,6 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ezüst (Ag) duplaszálas kígyó nyaklánc, jelzett, h: 40 cm, nettó: 7 g
1
22055.

Ezüst (Ag) duplaszálas kígyó nyaklánc, jelzett, h: 40 cm, nettó: 7 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Cseh Pál: Antik ezüst (Ag) kiskanál Pest, 1863 13 latos ezüst jellel jelzett CsP. mesterjeggyel 22 g
1
22056.

Cseh Pál: Antik ezüst (Ag) kiskanál Pest, 1863 13 latos ezüst jellel jelzett CsP. mesterjeggyel 22 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ezüst(Ag) Remontoir zsebóra, kissé sérült számlap, nem jár, jelzett, d: 5 cm, bruttó: 87,4 g
1
22057.

Ezüst(Ag) Remontoir zsebóra, kissé sérült számlap, nem jár, jelzett, d: 5 cm, bruttó: 87,4 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
EUR
,
87,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) gyűrű hiányos kövekkel, jelzett 6,4 g m: 59
1
22058.

Ezüst (Ag) gyűrű hiányos kövekkel, jelzett 6,4 g m: 59

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ezüst (Ag) szerencse béka dobozka, jelzett, nettó: 37,73g, 7x5,5x4,5cm
1
22059.

Ezüst (Ag) szerencse béka dobozka, jelzett, nettó: 37,73g, 7x5,5x4,5cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) szerencse elefánt dobozka, jelzett, nettó: 51,55g, 9x4x6cm
1
22060.

Ezüst (Ag) szerencse elefánt dobozka, jelzett, nettó: 51,55g, 9x4x6cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
EUR
,
137,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Antik ezüst (Ag) kiskanál. Gyergyóditró, cca 19. sz közepe, mesterjeggyel jelzett, nettó: 19,7 g
1
22061.

Antik ezüst (Ag) kiskanál. Gyergyóditró, cca 19. sz közepe, mesterjeggyel jelzett, nettó: 19,7 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Antik ezüst leveses kanál Nagyvárad, ca 1850 13 latos finomságjellel, PR mesterjeggyel 57 g
1
22062.

Antik ezüst leveses kanál Nagyvárad, ca 1850 13 latos finomságjellel, PR mesterjeggyel 57 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse