Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 291
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3101068
22147
462
85000
Jewellery and precious metal items
14K arany (Au) király mintás karlánc. Jelzett 6,99 g 20 cm 3100134
22148
462
Ezüst (Ag) monogramos névjegykártyatartó, jelzett, 8×5 cm, nettó: 78,8 g
3100218
22149
462
Ezüst (Ag) cigarettatárca hiányos zománc berakással, felirattal, jelzett, 9×7 cm, bruttó: 102,8 g
3038033
22150
462
Ezüst(Ag) páva, 2 db, jelzett, 4×4,5 cm, bruttó: 40 g 3108221
22151
462
Kerek kő medál kínai írásjelekkel, ezüst lánccal, jelzett d: 9 cm 3108205
22152
462
26000
Ezüst (Ag) teás kanalak 9 db jelzett 154 g
3108119
22153
462
Ezüst (Ag) gyűrű m: 61, 5,1 g 3107619
22154
462
Parfümös üveg. Ezüst, rózsa díszítéssel, üveg, jelzett. 6,5 cm 3110427
22155
462
Ezüst (Ag) gyűrű, türkiz kővel, kopott, méret: 56, bruttó: 9,5 g 3108112
22156
462
Ezüst (Ag) pitykedomb és zománc díszes karkötő 3108107
22157
462
Vegyes drágakövek: akvamarin, tigrisszem, gyémánt 0,03 ct stb 3106833
22158
462
75000
Dávid csillag medál 14K arany, jelzett, 5,55 g, d: 36 mm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF