Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 291

14K arany (Au) király mintás karlánc. Jelzett 6,99 g 20 cm
22147.

Rufpreis:
85 000 HUF
230,35
265,63

Ezüst (Ag) monogramos névjegykártyatartó, jelzett, 8×5 cm, nettó: 78,8 g
22148.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Ezüst (Ag) cigarettatárca hiányos zománc berakással, felirattal, jelzett, 9×7 cm, bruttó: 102,8 g
22149.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Ezüst(Ag) páva, 2 db, jelzett, 4×4,5 cm, bruttó: 40 g
22150.

Rufpreis:
10 000 HUF

Kerek kő medál kínai írásjelekkel, ezüst lánccal, jelzett d: 9 cm
22151.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Ezüst (Ag) teás kanalak 9 db jelzett 154 g
22152.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Ezüst (Ag) gyűrű m: 61, 5,1 g
22153.

Ezüst (Ag) gyűrű m: 61, 5,1 g

Rufpreis:
3 000 HUF

Parfümös üveg. Ezüst, rózsa díszítéssel, üveg, jelzett. 6,5 cm
22154.

Rufpreis:
6 000 HUF
10

Ezüst (Ag) gyűrű, türkiz kővel, kopott, méret: 56, bruttó: 9,5 g
22155.

Rufpreis:
2 000 HUF
19

Ezüst (Ag) pitykedomb és zománc díszes karkötő
22156.

Rufpreis:
5 000 HUF
18

Vegyes drágakövek: akvamarin, tigrisszem, gyémánt 0,03 ct stb
22157.

Rufpreis:
10 000 HUF

Dávid csillag medál 14K arany, jelzett, 5,55 g, d: 36 mm
22158.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF