Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 291
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3108202
22135
462
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) karreif. Jelzett 38,28 g 3112062
22136
462
Antik ezüst (Ag) kanál, jelzett, nettó: 87g
3112043
22137
462
14000
Antik ezüst (Ag) kanál, jelzett, Prandtner József, 1832, 13 latos, nettó: 70g 3112059
22138
462
Antik ezüst (Ag) kanál, jelzett, 19. sz. első fele, nettó: 53g
3112054
22139
462
13000
Antik ezüst (Ag) kanál, jelzett, 1834, 13 latos, nettó: 66g
3100153
22140
462
Ezüst (Ag) monogramos névjegykártyatartó, jelzett, belsejében ragasztásnyomok, 8×5,5 cm, nettó: 48,2 g 3101063
22141
462
60000
14K arany pecsétgyűrű malachit kővel, jelzett 6,37 g m: 54 3105648
22142
462
6500
Ezüst (Ag) walles nyaklánc mintás kereszt medállal, jelzett, h: 55 cm, 5×3 cm, nettó: 14,7 g 3102229
22143
462
Antik, gazdagon díszített ezüst (Ag) mini pohártartó, hozzá való csiszolt üvegbetéttel. Jelzett, nettó: 31,7 g, m: 6 cm 3108111
22144
462
Ezüst (Ag) nyaklánc díszdobozban, jelzett, h: 40 cm, nettó: 2,4 g 3108165
22145
462
5500
Ezüst(Ag) ékszerek, 4 db (karperec, 3 db gyűrű), jelzettek, bruttó: 9,6 g 3101065
22146
462
90000
14K arany (Au) gyűrű citrin kővel 8,89 g m: 55
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF